Руслан Кошулинський — кандидат у Президенти України від націоналістів

Руслан Кошулинський під час військової служби в зоні АТОРуслан Кошулинський під час військової служби в зоні АТО

На Марші Слави Героїв було озвучене прізвище майбутнього учасника президентських перегонів

Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок відмовився від участі в майбутніх президентських виборах. Натомість він пропонує висунути єдиним кандидатом від усіх націоналістичних сил колишнього віце-спікера ВРУ Руслана Кошулинського. Свій крок лідер «Свободи» пояснює бажанням пришвидшити процес об’єднання націоналістичних сил. Про це Олег Тягнибок заявив під час свого виступу на Марші Слави Героїв, підкресливши, що цього вимагає нація.

«У цей святий день ми маємо відповісти на питання, які перед нами, націоналістами, ставить нація. Чи ми єдині? Чи буде українцям за кого голосувати на найближчих виборах? Чи матимуть вони свого кандидата? Єдиного кандидата від націоналістів. Без сумніву, матимуть! І тому я, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода», керуючись інтересами нації і держави, задля єдності націоналістичних сил офіційно заявляю: інтереси України і українців для мене вищі за будь-які амбіції. Я не буду висувати свою кандидатуру на цих президентських виборах», — сказав Олег Тягнибок.

Голова «Свободи» сподівається, що його відмова від участі в президентській кампанії пришвидшить процес визначення єдиного кандидата від націоналістичних сил.

«Бо чого добиваються наші вороги? Розколу націоналістичного руху. Вони сплять і бачать, що наші особисті амбіції затьмарять нам розум і змусять поставити своє честолюбство, свою гординю вище за інтерес нації і держави. Тому повторюю ще раз: я відмовляюся висувати свою кандидатуру на цих президентських виборах. Бо яка наша місія? Повернути Україну українцям. А для цього українці повинні мати свого кандидата. Єдиного кандидата від націоналістичних сил», — впевнений політик.

Тягнибок закликав усі націоналістичні сили підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського, бо вважає його оптимальним вибором.

«Руслан Кошулинський — це людина, вже перевірена державотворчими справами. Він має досвід керівництва державою в критичний для України момент. Брати і сестри-українці, побратими націоналісти, прошу підтримати його кандидатуру», — резюмував Олег Тягнибок.

Марш Слави Героїв (раніше Марш УПА) — щорічна святкова хода українських націоналістів у Києві, що відбувається 14 жовтня на Покрову, та приурочена до Дня захисника України та річниці створення Української Повстанської Армії. Організатором маршу з 2006 року є ВО «Свобода». У 2015 році до організації маршу долучилися інші націоналістичні партії та організації.

Марш Слави Героїв

Марш Слави Героїв

Біографія та політична діяльність кандидата на найвищу державну посаду

Руслан Кошулинський народився 9 вересня 1969 року в м. Львові. Національність — українець.

Навчався в спеціалізованій школі-інтернаті зі спортивним профілем, яку закінчив у 1986 році.

У період з 1987-го по 1989 рік Р. Кошулинский проходив військову службу в Східній Німеччині, а після — вступив до Львівського кооперативного технікуму.

Починав свій трудовий шлях інженером з маркетингу, а потім інженером-технологом в Івано-Франківській області.

На початку 90-х Кошулинський поїхав на заробітки в Красноярський край (РФ), де працював спочатку інженером, а потім кухарем артілі старателів «Полюс».

У середині 90-х повертається в Україну і стає завідувачем виробництвом АТК «Турист» (Львів). З 1996 року — член СНПУ (в майбутньому — ВО «Свобода»).

З 2001 по 2006 рік (з перервою) обіймав посаду помічника народного депутата. Сам став депутатом у 2012 році.

У 2006 році вирішив зайнятися підприємництвом. У липні цього ж року отримав ступінь бакалавра в Тернопільському університеті (спеціальність «право»).

З серпня 2008 року — заступник голови ВО «Свобода». З листопада 2010 року очолює фракцію «Свобода» у Львівській міськраді, член постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету.

У 2012 році Кошулинський бере участь у виборах Верховної Ради від ВО «Свобода» і очолює центральний виборчий штаб партії. З 13 грудня 2012 року по 27 листопада 2014 року — заступник голови Верховної Ради України.

У період військово-політичних подій 2014-2015 року потрапив під призов. Службу проходив на Донбасі, має звання сержанта.

Незважаючи на зайнятість на Сході України, був висунутий кандидатом у мери Львова від ВО «Свобода». З листопада 2015 року — депутат Львівської обласної ради.

Олег Тягнибок

Олег Тягнибок

Український націоналізм — державотворча ідеологія

Сучасна ідеологія українського націоналізму може і повинна стати основою державної ідеології, якщо останню розуміти як систему захисту національних інтересів. Спираючись на ідеологію українського націоналізму, держава повинна визначитися у власних пріоритетах, насамперед у геополітичній, внутрішньополітичній, економічній, національно-культурній галузях. Будувати майбутнє можна тільки на підставі власної традиції.

У суспільстві відбулися серйозні зміни. Націоналізм вже не поза законом. Проте впливи націоналістичного руху на перебіг подій в Україні зведені до мінімуму. Система демоліберальних виборів працює дуже просто: кількість мандатів залежить від кількості вкладених грошей. Український націоналізм же представляє пограбовану націю.

Теперішній час, як і на початку 90-х, потребує активних дій. Зокрема відбувається історично закономірний наступ держави на комуністичну ідеологію. Україна перебуває в ідеологічному вакуумі. Навіть олігархічній владі стає зрозумілим, що на одному ліберальному інтернаціоналізмі державу не збудуєш і владу не втримаєш. Перед організованим націоналістичним рухом тепер стоїть першочергове завдання: представлення власної моделі майбутньої України на підставі націоналістичної ідеології. Потреба національної самодостатності має бути поставлена на повний зріст.

Космополітичний лібералізм й псевдодемократична демагогія вже пережили самих себе. Після свого тріумфу по Другій світовій війні вони самі перетворилися на різновид тоталітаризму. Знову на часі консерватизм і націоналізм. Це світова тенденція. Ми повинні бути на вістрі подій. Нам треба перестати сприймати ідеологію українського націоналізму як цитування попередників. Це, передусім, інструмент для формування конкретної національної дії в найширшому значенні слова. Якщо ми будемо самими собою, нас підтримають і почують. Для цього потрібні амбітні професіонали, такі як кандидат у Президенти України Руслан Кошулинський.

Український націоналізм: з минулого в майбутнє

Український націоналізм: з минулого в майбутнє

Думки з блогосфери

Ігор Швайка

«Ті, хто називають себе політичними командами, навіть гадки не мають, як це, поставити інтереси справи, інтереси суспільства, країни, Нації понад свої особисті. Бо не навчені. Навіть більше — не вірять в це.

Тому вже два дні спостерігаємо істерику, бо переважна більшість диванних експертів, штатних патрійотів та інших міських божевільних не можуть второпати, як може таке статися, коли голова партії Олег Тягнибок всупереч поширеному в суспільстві підходу «Я-Я-Я» публічно озвучує пропозицію розглядати кандидатуру Руслана Кошулинського. Тим самим втілює в реальність теоретично знайоме для багатьох, але практично непідйомне «МИ».

Для нашої політичної команди, точніше сказати для нашої величезної політичної родини, такий підхід не є чимось новим. Ми завжди так жили і так діяли.

Бо для нас надважливим є єдність ІДЕЇ і ЧИНУ! Для нас органічно природньо думати і діяти узгоджено. Жити принципами і ідеями націоналізму!

А слабкодухим скажу, що винятково той спосіб політичної боротьби і політичного буття, який ми демонструємо, яким ми живемо, приведе до нашої Перемоги! До побудови Великої України, заснованій на принципах соціяльної і національної справедливості.

Щасливий, що є вже понад 11 років в цій, нашій родині!».

Ігор Швайка

Ігор Швайка

Борис Гуменюк

«Руслан Кошулинський по-справжньому здивував мабуть не лише одного мене, коли із початком війни в чині сержанта подався на фронт, хоча після депутатства та віце-спікерства в парламенті міг приміряти на себе штани з генеральськими лампасами. Цим своїм вчинком він заслужив повагу серед рядових бійців, а це дорогого коштує. Бо ви не гірше мене знаєте скільки хенералів і мудаків з УБД з’явилася в країні за останні 4 роки, скільки цього лайна в політикумі та серед чиновництва. Але не будемо зараз про погане.

За останні 4 роки я говорив про Кошулинського мабуть з десяток разів у різних аудиторіях.

Об’єднавшись українці можуть вивести його у другий тур президентських перегонів.

Давайте спробуємо».

Олександр Аронець

«Як відомо Руслан Кошулинський брав участь у минулих виборах мера Львова. Ще за 2 місяця до виборів Кошулинський служив артилеристом ЗСУ. Взяв відпустку і помалу включився в кампанію.

За місяць до виборів соціологічна компанія «Фама» оприлюднила рейтинги кандидатів, де Кошулинський мав лише 3.7%. А на старті кампанії рейтинг був взагалі в межах 1%.

Як відомо, Кошулинський за місяць здобув 12.25% та потрапив в 2-й тур виборів мера Львова, де взяв 37%. І це всього за 2 місяці активної виборчої кампанії, повернувшись з фронту!

Тож постає риторичне запитання. Хіба в об’єднаних націоналістичних сил не вистачить потуги, щоб за півроку бодай вийти в 2-й тур виборів Президента? Враховуючи, що зараз 2-6 місця ділять всього рейтинг 6-8%?

Гадаю Зможемо! Руслан Кошулинський — Президент Український!».

Олександр Аронець

Олександр Аронець

Опитування

На інформаційних порталах та у соцмережах активно проводять опитування на тему, кому українці віддадуть свій голос на прийдешніх виборах.

Один із користувачів «Фейсбуку» протиставив чинного Президента Порошенка і свободівця Руслана Кошулинського.

Станом на 15 жовтня 21:00, рейтинг останнього майже в п’ять разів перевищує соціологічний рейтинг конкурента.

Також, за даними соціологічного опитування, яке проводилось на Форумі «Української Правди», виявилось, що кандидатом на головнокомандувача країни Юлію Тимошенко бачать 16% виборців, а Руслана Кошулинського — 84%.

А в другому турі разом з Порошенком, якому віддали голос 40% опитаних, поруч стоїть свободівець із 60%.

Руслан Кошулинський

«У нас є тактика попередників: це є максимально, як казав Бандера, дійти до кожного. Максимальне поширення ідеології, розмова і хороша партійна мережа, яка дає свої плоди. Тобто якщо ми говоримо про те, що це не партія нафтової чи газової труби, прем’єр-міністра або якогось олігарха — відповідно, це є партія людей, які мають однакову ідеологію і намагаються ту ідеологію впроваджувати в життя. Відповідно, ти і несеш цю ідеологію — розмовляючи або своїм життєвим шляхом».

Ярослав Вербицький

Be the first to comment on "Руслан Кошулинський — кандидат у Президенти України від націоналістів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**