Washington Post: Північна Корея купує технології виробництва біологічної зброї

Washington PostWashington Post

Північна Корея купує технології та шукає ноу-хау, щоб забезпечити швидке та масове виробництво бактеріологічної зброї. Це ще одна велика загроза для світу з боку Пхеньяну. Про це йдеться у редакційній статті газети The Washington Post.

Читайте також: «Південна Корея сплатить борги своїх громадян»

«До сих пір північнокорейському режиму не вдалося перетворити бактерії на зброю, але влада США стурбована тим, що відповідна технологія, заборонена санкціями, була виявлена на території Північної Кореї. Загалом Пхеньян виявляє інтерес до генетичної інженерії та інших біотехнологічних дисциплін», — пише американська газета.

«Біологічна зброя створює ускладнення з військової точки зору, — підкреслює The Washington Post. — Її легше приховати, ніж ракети, які здатні нести ядерні боєголовки. Атака на випередження може призвести до небажаного поширення бактерій. Біологічну зброю важко обслуговувати та важко зберігати протягом тривалого часу. Бактерії, які викидаються у повітря під час атаки можуть змінити напрямок, разом зі зміною вітру та погодних умов, створюючи загрозу для солдатів і мирних жителів, без розрізнення своїх та ворогів».

Китай та Корейський півострів

Китай та Корейський півострів

Читайте також: «Washington Post: Еліти ізолюють Президента Дональда Трампа»

Американське видання нагадує, що Північна Корея у 1957 році приєдналася до міжнародного договору про заборону біологічної зброї, але вказує на те, що механізми перевірки цієї угоди завжди були слабкими. The Washington Post також стверджує, що Пхеньян вже довів, що може обходити санкції та розширювати військові заводи, якщо цього захоче.

«Якщо Північна Корея дійсно створює основи програми з біологічного озброєння, то це є ще одною ознакою зростання загрози з її боку», — зазначає газета.

«Превентивна війна може викликати мільйони смертей, але зловісні наміри Кім Чен Ина не можна ігнорувати до нескінченності. За допомогою санкцій, дипломатичного тиску та інших заходів потрібно покласти край його деспотичній владі», — робить висновок The Washington Post.

Читайте також: «Чи атакує Трамп Північну Корею?»

Кім Чен Ин

Кім Чен Ин

 

Be the first to comment on "Washington Post: Північна Корея купує технології виробництва біологічної зброї"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**