The Jewish Chronicle розкритикувала британського принца Чарльза за лист про стосунки євреїв та арабів

Принц ЧарльзПринц Чарльз

Лист був написаний принцом Чарльзом у 1986 році. У ньому Чарльз висловив думку, що відповідальність за заростання напруженості на Близькому Сході несуть відповідальність євреї. Теперішні критики принца оголосили його думки антисемітськими.

Читайте також: «Велика Британія планує розмістити свої ВПС в країнах Балтії»

Лист, який принц Чарльз надіслав африканському мандрівникові Лоренсу ван дер Посту був написаний 24 листопада 1986 року, тобто невдовзі після відвідування принцом Чарльзом і принцесою Діаною Саудівської Аравії, Бахрейну та Катару. У листі Чарльз висловлює свої погляди на зростання напруженості на Близькому Сході..

Читайте також: «Британія підтвердила участь в авіаударі по військах Асада в Сирії»

Чак Хейгел

Чак Хейгел

«Я розумію, що араби та євреї є семітами, і що приплив закордонних європейських євреїв (особливо, як кажуть, походженням з Польщі) сприяє цій проблемі», — писав він. «Звичайно, що якийсь з американських президентів повинен знайти сміливість, щоб підняти це питання і зайнятися єврейським лобі», — підсумовує британський принц.

Критикам принца Чарльза найбільш не сподобався той фрагмент листа, в якому він висловив свою думку про єврейське лобі. На думку Стівена Полларда з The Jewish Chronicle, вживання цього терміну є проявом антисемітизму. «Великим міфом є твердження, що євреї (в США – Глобал Аналітик) контролюють зовнішню політику, засоби масової інформації та банки», — додав він.

Читайте також: «Велика Британія вирішила залишити «європейську комуналку»

Проте існують інші погляди на проблему. «Політична реальність така, що єврейське лобі залякує тут (в США – Глобал Аналітик) багатьох», — якось зазначив Чак Хейгел, сенатор від Республіканської партії, штат Небраска.

Фрагмент листа принца Чарльза

Фрагмент листа принца Чарльза

Be the first to comment on "The Jewish Chronicle розкритикувала британського принца Чарльза за лист про стосунки євреїв та арабів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**