New York Times: Пентагон таємно слідкує за НЛО

НЛОНЛО

Міністерство оборони США протягом багатьох років проводило розслідування повідомлень про невідомі літаючі об’єкти. Ймовірно, дана програма була припинена, але заяви Пентагону дозволяють поставити це під сумнів.

Читайте також: «Сенат зробив виняток: у Маттіса є шанс очолити Пентагон»

У 2007 році Міністерство оборони США створило Розширену програму ідентифікації аерокосмічних загроз (Advanced Aerospace Threat Identification Program). Пентагон підтвердив інформацію The New York Times та Politico, але водночас підкреслив, що програму було припинено.

«Рішення про призупинення було мотивовано тим, що є більш важливі речі, в які можна інвестувати», — цитують газети прес-секретаря Пентагону Дану Уайт. Доти, поки фінансування програми не припинилося, кошти на її фінансування, які надходили з оборонного бюджету складали 22 млн доларів на рік (біля 18,7 млн євро).

New York Times

New York Times

Як пише The New York Times, незважаючи на припинення фінансування програми, співробітники Пентагону — в доповнення до інших своїх завдань — продовжують розслідування повідомлень про таємничі літаючі об’єкти. Пентагон цього ані підтверджує, ані спростовує. «Міністерство оборони серйозно ставиться до усіх реальних і потенційних загроз, і бере на себе ініціативу, якщо є достовірна інформація про них», — заявляє прес-секретар Пентагону.

Читайте також: «Пентагон: Росія і Китай розробляють можливості атакувати США з космосу»

За даними американських ЗМІ, програма була створена за ініціативи сенатора Гаррі Рейда з Невади, тодішнього лідера демократичної більшості в Сенаті США, а реалізував її військовий офіцер розвідки Луїс Елізондо. Більша частина грошей виділялася на потреби дослідницької установи, яку очолює мільярдер Роберт Бігельов.

Давнішній друг Рейда і нинішній співробітник НАСА підкреслив в травні цього року у програмі CBS, що він «абсолютно переконаний», що НЛО існують і відвідували Землю. Відповідно до New York Times i Politico в рамках програми були підготовлено документи, що описують спостереження за різними загадковими об’єктами. Серед них був літак, який рухався на дуже великій  швидкості без видимих ​​слідів роботи його двигунів.

Читайте також: «Тіллерсон заявив про підготовку в США нових санкцій проти КНДР»

Politico

Politico

Be the first to comment on "New York Times: Пентагон таємно слідкує за НЛО"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**