NASA намагається врятувати марсохід Opportunity

марсохід Opportunityмарсохід Opportunity

NASA докладатиме усіх зусиль, щоб знайти марсохід Opportunity, який потрапив у бурю на Марсі.

Читайте також: «Жінка подала в суд на NASA через пил з Місяця»

Несприятливі атмосферні умови на Марсі постійно перешкоджають стабільній роботі дослідницької апаратури. Після пилової бурі було втрачено контакт з марсоходом Opportunity. Шанси на успіх у віднайдені апарату, який перебуває на Марсі протягом десяти років, є незначними. Тим не менш, NASA і надалі докладатиме всіх зусиль, щоб повернути його до життя.

NASA вже представив свій перший план порятунку марсоходу. Як тільки погода на Марсі стабілізується, Космічне агентство США розпочне спроби встановити зв’язок з Opportunity. Воно планує це робити за допомогою антен Deep Space Network. Відомо, що місія триватиме 45 днів, але навіть якщо вона зазнає невдачі, NASA не збирається здаватися. Протягом наступних кількох місяців спеціалісти NASA уважно дослухатимуться до найменших ознак діяльності марсохода, оскільки вважають, що пил нарешті осяде і Opportunity почне акумулювати енергію за допомогою спеціальних сонячних панелей.

Читайте також: «NASA: Вода є на усій поверхні Місяця»

На думку деяких осіб, пов’язаних з місією, повідомлення NASA не роз’яснює повністю ситуацію, що склалася. Агентство сподівається, що пил осяде, але це може відбутися лише після 45-денного періоду. Якщо після цього часу Opportunity не надішле жодних сигналів, це, скоріше за все, означатиме, що з ним назавжди втрачено зв’язок. Інженери NASA вважають, що варто активно намагатися відновити контакт з Opportunity до кінця січня 2019 року, і тільки потім приступати до пасивного слухання, яке триватиме до кінця наступного року.

NASA

NASA

Be the first to comment on "NASA намагається врятувати марсохід Opportunity"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**