Der Spiegel: Поліція підозрює в скоєнні нападу в Берліні громадянина Тунісу

ЗМИDer Spiegel

Поліція знайшла в вантажівці, яка врізалася в натовп на ярмарку в Берліні, документи громадянина Тунісу, пише Der Spiegel.

Читайте також: «Spiegel: Меркель відстрочила рішення щодо своєї кандидатури на пост канцлера ФРН»

Берлінська поліція підозрює в скоєнні теракту на різдвяному ярмарку в Берліні громадянина Тунісу. Про це повідомляє німецьке видання Der Spiegel.

Відзначається, що поліцейські знайшли під сидінням вантажівки, яка врізалася в натовп документи на тимчасове перебування в Німеччині, видані на ім’я громадянина Тунісу Аніса А., який народився в 1992 році в місті Татавін.

Поліція припускає, що у нього було двоє спільників.

Увечері 19 грудня на різдвяному ярмарку в Берліні вантажівка врізалася в натовп, 12 осіб загинули. У вантажівці під час катастрофи перебувало двоє людей, один з них помер на місці, другого затримала поліція.

ФРН

Трагедія сталася на різдвяному ярмарку, який проходив біля Меморіальної церкви кайзера Вільгельма

Читайте також: «Der Spiegel: 867 млн євро президента Петра Порошенка»

Вантажівка належить польській компанії. Власник фірми Аріель Журавські вважає, що транспортний засіб могли викрасти, тому що не вірить, що його водій міг зробити таку помилку. Правоохоронці підозрюють, що автомобіль могли викрасти з будівельного майданчика в Польщі.

Вранці 20 грудня поліція Берліна повідомила, що, за версією слідчих, вантажівка була навмисно спрямована в натовп. Вдень 20 грудня видання Die Welt повідомило, що поліція Берліна затримала не ту людину, яка була за кермом вантажівки. Пізніше її звільнили.

Експерт радіо RBB Міхаель Геченберг повідомив, що підозрюваний, який заперечує свою причетність до нападу, народився в Пакистані в 1993 році. 31 грудня 2015 року він переїхав до Німеччини.

Відповідальність за теракт взяла на себе терористична організація Ісламська Держава.

Читайте також: «Der Spiegel: Захід не в силах зупинити злочини росіян в Сирії»

Німеччина

Теракт в Берліні

Be the first to comment on "Der Spiegel: Поліція підозрює в скоєнні нападу в Берліні громадянина Тунісу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**