Daily Mail звинуватив Джорджа Сороса у намаганні зірвати Brexit

Daily MailDaily Mail

Британський таблоїд Daily Mail розкритикував мільярдера Джорджа Сороса за підтримку кампанії, яка має на меті зірвати вихід Великої Британії з Євросоюзу. «Йдіть геть, пане Соросе, і залиште при собі свої брудні гроші», — пише газета.

Читайте також: «В Ірландії Сорос нелегально фінансував кампанію з пропаганди абортів»

The Daily Mail посилається на інформацію, опубліковану вчора Daily Telegraph, згідно з якою Сорос за допомогою свого кишенькового фонду «Відкрите суспільство» вирішив підтримати кампанію Best for Britain, яка має на меті повторення референдуму щодо членства Великої Британії в ЄС. Крім того, мільярдер збирався прийняти у своєму лондонському будинку шість спонсорів правлячої консервативної партії, сподіваючись, що переконає їх зробити пожертви для своєї ініціативи.

У редакційному коментарі таблоїда пишеться, що активність Сороса нагадує, що хоча ЄС був «заснований з найшляхетнішою метою — поширювати братерство, мир і процвітання серед країн, які не так давно перебували в стані війни», проте Євросоюз «протягом десятиліть свого існування деградував і набув форми антидемократичної, безвідповідальної перед виборцями, неефективної бюрократії, яка використовується міжнародними політичними та фінансовими елітами на їх користь».

Таблоїд зазначив, що на зустрічі з мільярдером були присутні: Мартін Соррелл, який заробляє 48 млн фунтів щорічно на своїй рекламній компанії; колишній виконавчий директор Goldman Sachs Стівен Піл і колишній міністр в уряді лейбористської партії Марк Меллок Браун, котрий був радником у Світовому банку та ООН.

Сорос

Сорос

«Вони просто нічого не розуміють. Не розуміють, що однією з багатьох причин, чому так багато людей проголосувало за Brexit, є нехіть до цієї нової, зарозумілої елітарної касти, яка вчить їх, як треба жити», — пише Daily Mail.

Читайте також: «Орбан назвав Сороса найголовнішою проблемою Угорщини»

«Правда, якої тверді прихильники ЄС не хочуть розуміти, є такою, що рішення, прийняте на референдумі (про вихід з ЄС – Глобал Аналітик) не пов’язане виключно, або навіть в основному, з економічними причинами. Ні, в набагато більшій мірі воно обумовлене глибоко вкоріненою потребою відновити національну ідентичність і незалежність, відновити контроль над нашими кордонами, законодавством, фінансами і зовнішньою торгівлею. Для цього багато виборців були готові ризикувати зниження рівня життя, принаймні в короткочасовій перспективі», — підкреслила газета.

Редакція таблоїду зазначила, що ідея проведення рекламної кампанії, яка мусить змінити рішення британців залишити ЄС, є «образою для британської демократії — так само, як спроби Росії вплинути на вибори президента США».

«Для Сороса у нас є просте повідомлення: відчепись від британської політики. Ми не хочемо твоїх брудних грошей, перестань втручатися в нашу демократію. Наші громадяни знають, що якщо Британія відмовиться від Brexit, то стане посміховиськом для світу.

Brexit

Brexit

«Чесно кажучи, я вважав себе богом. Реальність досить близько наблизилась до моєї фантазії», — пише Сорос в опублікованій в 1987 році книзі «Алхімія фінансів».

«Це визнання може принаймні частково пояснити, чому мільярдер вирішив провести останні роки свого життя, втручаючись в політику майже у всіх куточках світу», — пише Daily Mail.

Читайте також: «З Пакистану викинуть фонд Джорджа Сороса»

Як зазначає таблоїд, 87-річний Сорос витратив біля 14 млрд фунтів на «просування лівих ідей, намагаючись лібералізувати закони про аборти та імміграцію, легалізувати наркотики і не допустити обрання деяких консервативних політиків, в тому числі президентів США Джорджа Буша і Дональда Трампа».

Be the first to comment on "Daily Mail звинуватив Джорджа Сороса у намаганні зірвати Brexit"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**