«Bild»: Путін був агентом «Штазі»

«Bild»«Bild»

У архівах «Штазі» було знайдено посвідчення таємної поліції НДР, видане для майора Владіміра Путіна і чинне до кінця 1989 року, — повідомляє щоденна німецька газета Bild.

Читайте також: «Вражаюча втеча з в’язниці в Берліні»

Посвідчення було виявлене в архіві «Штазі», де зберігаються матеріали, які стосуються кадрів та освіти. Воно було видане 31 грудня 1985 року і діяло до кінця 1989 року — року падіння Берлінського муру.

Путін, який у той час був офіцером КГБ, був відряджений до Дрездена в 1985 році.

Знайдене посвідчення було штамповане кожен квартал. Це означає, що Путін був активним агентом «Штазі».

Читайте також: «Bild»: Дочка Гіммлера працювала після війни на розвідку ФРН»

Путін та його посвідчення

Путін та його посвідчення

Конрад Фелбер, голова органу, який контролює дрезденський архів «Штазі», вважає, що посвідчення не лише уможливлювало Путіну безперешкодне переміщення по різних установах НДР, але й полегшувало вербування нових агентів. Крім того, Путін не мусив нікому повідомляти, що він також є агентом КГБ, до якого він був прийнятий на роботу у 1975 році.

Фелбер визнав, що дотепер не було відомо, що Путін також мав посвідчення «Штазі». Проте він зауважив, що це не обов’язково означає, що нинішній президент Росії був агентом німецької розвідки.

Читайте також: «В Одеській області діє російський бізнес, афілійований з урядом РФ»

«За часів СССР КГБ і «Штазі» були партнерами, тому не слід виключати, що вони могли офіційно обмінюватися подібними документами», — заявив прес-секретар Кремля Дмітрій Пєсков, коментуючи інформацію, надану Bild.

 

Be the first to comment on "«Bild»: Путін був агентом «Штазі»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**