89-річну німкеню ув’язнили за заперечення Голокосту

Урсула ГавербекУрсула Гавербек

89-річна Урсула Гавербек, яка не з’явилася до місць позбавлення волі для відбуття покарання за заперечення Голокосту, була заарештована та доставлена до в’язниці Білефельд (Північний Рейн-Вестфалія), —  сьогодні про це повідомила німецька прокуратура та міліція.

Читайте також: «Німеччина знову буде приймати мігрантів з Сирії»

Бабуся була затримана у своєму домі у місцевості Велофі у Вестфалії. Гавербек, яку кілька разів засуджували за «підбурювання до ненависті», 2 травня мала розпочати дворічне відбування позбавлення волі, до якого її засудив суд у Вердені (Нижня Саксонія), за те, що вона сумнівається в офіційно прийнятій у ФРН версії Другої світової війни, що стало першим остаточним вироком проти неї.

Гавербек заперечувала  Голокост у численних статтях, опублікованих у газеті «Stimme des Reiches» («Голос Рейху»), що виходить друком у Вердені. Ця жінка належить до засновників Асоціації з реабілітації осіб, переслідуваних за невизнання Голокосту (VRBHV).

Читайте також: «У норвезькому нічному клубі провели тематичну вечірку «Третій рейх»

За заперечення офіційно прийнятого трактування історії Третього рейху, і зокрема Голокосту, у Німеччині загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

«Stimme des Reiches»

«Stimme des Reiches»

Be the first to comment on "89-річну німкеню ув’язнили за заперечення Голокосту"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**