62-річний білорус переробляв зімбабвійські долари на євро

Зімбабвійські долариЗімбабвійські долари

Слідчий комітет Білорусі затримав 62-річного жителя Мінська та звинуватив його у підробці банкнот євро. За допомогою бритви та принтера чоловік переробляв зімбабвійські долари, які не мають цінності, на банкноти номіналом до тисячі євро.

Читайте також: «Німеччина хоче бачити Лукашенка на саміті в Брюсселі»

Затримання відбулося 4 травня. Під час проведення слідчих дій було встановлено, що житель білоруської столиці протягом чотирьох років займався фальшивомонетництвом. В його квартирі, серед іншого, знайдено сербські динари і долари із Зімбабве, які через гіперінфляцію не мають в цій країні жодної вартості.

Сербські динари

Сербські динари

Читайте також: «Білорусь спростовує твердження про пожежу на АЕС»

Як визнав Слідчий комітет, із зімбабвійських банкнот механічно, за допомогою бритви, чоловік усував назву країни та слово «dollars». Потім протягом кількох місяців додавав (за допомогою принтера) додаткові відомості, такі як назва «євро» або прапор Європейського Союзу. Перероблені банкноти номіналом 200, 500 або 1000 євро злочинець пускав в оборот.

Читайте також: «Росія розмістила в Білорусі потужну і смертоносну зброю»

Білоруські правоохоронці не уточнюють, скільки грошових знаків фальшивомонетник виготовив за чотири роки. Вони повідомляють, що йому загрожує до семи років позбавлення волі за підробку грошей.

Мінськ

Мінськ

 

Be the first to comment on "62-річний білорус переробляв зімбабвійські долари на євро"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**