42% американців підтримують будівництво «муру Трампа» на кордоні з Мексикою

Мур на кордоні з МексикоюМур на кордоні з Мексикою

Згідно з опитуванням «ABC News» та «Washington Post» 42% американців підтримують будівництво муру на кордоні з Мексикою. Проти виступають 54% респондентів.

Читайте також: «США починає боротися з Росією новим способом»

Побудова муру на мексиканському кордоні, який має зупинити приплив нелегальних іммігрантів до США, є однією з передвиборних обіцянок Дональда Трампа. На даний час в Сполучених Штатах триває суперечка між Палатою представників, що контролюється демократами, і президентом Трампом про близько 5 мільярдів доларів, які Трамп хоче отримати для возведення муру. Демократи відмовились надавати адміністрації кошти на ці цілі, що призвело до так званого закриття уряду, яке триває з кінця грудня. Іншими словами, це ситуація, в якій Конгрес не надав федеральним відомствам коштів, необхідних для здійснення їхньої роботи, і тому багато федеральних чиновників на даний час перебувають у примусовій, неоплачуваній відпустці.

«Washington Post»

«Washington Post»

Читайте також: «США поставлятимуть в Україну летальну зброю»

За даними опитування «ABC News» та «Washington Post» 53% респондентів вражають, що відповідальність за закриття уряду несуть Дональд Трамп і Республіканська партія. 29% звинувачують демократів, а 13% — обидві сторони. Республіканців і Трампа звинувачує кожен третій виборець Республіканської партії та 85% виборців демократів.

Опитування також показує, що 24% американців погоджуються з Дональдом Трампом, що на південному кордоні США виникла криза (Трамп у вівторок висловився про «гуманітарну кризу»). Дві третини респондентів мають протилежну думку.

Тим не менш, підтримка будівництва муру на кордоні з Мексикою в даний час є найвищою з початку 2017 року — тоді це підтримували 37% респондентів, на початку 2018 року — 34%, а зараз — 42%.

Вашингтон

Вашингтон

За будівництво муру висловлюються 54% білих жителів США і лише 22% кольорових.

Читайте також: «Влада США офіційно звинуватила Росію в організації хакерських атак»

66% американців виступають проти оголошеного Трампом запровадження надзвичайного стану для возведення муру.

 

Be the first to comment on "42% американців підтримують будівництво «муру Трампа» на кордоні з Мексикою"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**