31% латиноамериканців хоче емігрувати

The EconomistThe Economist

Кількість жителів Латинської Америки, які хочуть покинути свої країни, за вісім років збільшилася на 12%, — пише The Economist, посилаючись на дослідження Інституту Галлапа.

Читайте також: «Україна може отримати більше американської зброї»

Щороку працівники цієї соціологічної установи проводять опитування серед громадян 120 країн, чи бажають вони залишити свою батьківщину. У період з 2010-го по 2018 рік у 15 з 19 країн Латинської Америки, де проводиться опитування, кількість бажаючих емігрувати зросла.

Навіть у 2010 році, як зазначає The Economist, з Латинської Америки хотіли емігрувати 19% респондентів і ця кількість була подібна до тієї, яку зафіксовано в Європі.

Інститут Галлапа

Інститут Галлапа

Читайте також: «Латинська Америка в геополітичних реаліях сучасного світу»

У 2018 році 31% респондентів з країн Латинської Америки висловив бажання емігрувати. Приблизно стільки ж бажаючих зафіксовано на Близькому Сході та Африці.

Економіст зазначає, що з 2010 року значно збільшився відсоток громадян Латинської Америки, незадоволених функціонуванням демократії у своїх країнах. У 2010 році 52% жителів країн регіону були незадоволені цим. У 2018 році – 71% – згідно з дослідженням Latinobarómetro.

Latinobarómetro

Latinobarómetro

Читайте також: «Міжнародна організація праці: В Бразилії повертають рабство»

The Economist, вказуючи на причини зростаючого невдоволення в країнах Латинської Америки, пише про кризу у Венесуелі (за останні кілька років з неї емігрувало понад 4 мільйони людей, що становить близько 13% усього населення). Країни Центральної Америки (Сальвадор, Гондурас, Гватемала) переслідують бідність та злочинність, а також економічні кризи. Це призвело до того, що в 2016 році ВВП Латинської Америки почав скорочуватися.

1 Comment on "31% латиноамериканців хоче емігрувати"

  1. В цих країнах так само насаджували ліберальну демократію, як зараз її насаджують в Україні.

Leave a comment

Your email address will not be published.

**