Італійські та польські націоналісти патрулюватимуть пляжі в муніципалітеті Ріміні

Європейські націоналісти патрулюватимуть італійські пляжіЄвропейські націоналісти патрулюватимуть італійські пляжі

Члени польської правої організації ОNR (Obóz Narodowo-Radykalny) разом з однодумцями з італійської Forza Nuova будуть патрулювати пляжі в Ріміні. Дана ініціатива — це реакція на минулорічний напад кількох мігрантів на польське подружжя. Польські націоналісти повідомили про це в Twitter.

Читайте також: «Італійське місто захопили банди нігерійських мігрантів»

ОNR написала в Twitter: «Ми знаходимося в тому місці, де рік тому мігранти напали на наших співвітчизників та зґвалтували їх. Ми починаємо патрулювання пляжів в Ріміні».

Було додано фотографію групи членів організації, які вишикувалися в дві шеренги і, ймовірно, проходять інструктаж.

Представники ONR прибули до Ріміні на конференцію «Europa Awake». Їх запросив організатор заходу — італійська національна організація Forza Nuova. Темою конференції була міграційна криза.

Forza Nuova

Forza Nuova

«Те, що сталося рік тому в Ріміні, — це скандал і поразка італійської влади. Уряд зазнав невдачі, і ми хочемо вибачитися за це, але ми повинні зробити все, щоб таке звірство ніколи не повторилося знову. Ось чому необхідно однозначно протидіяти нелегальній імміграції», — заявила на конференції активістка Forza Nuova Дезідерія Раггі.

Читайте також: «Мігранти б’ють рекорди по насильству у Великій Британії»

«Сьогодні в Риміні ми дамо сигнал Європі. Ми хочемо взяти справу в свої руки і запобігти повторенню минулорічного злочину. Патрулі, відправлені Forza Nuova і ONR, забезпечать безпеку для наших співвітчизників у цьому символічному місці», — сказав Роберто Фіоре, лідер Forza Nuova.

Рік тому на пляжі в Ріміні, банда мігрантів напала на польське подружжя. Злочинці зґвалтували 26-річну жінку, а її чоловіка побили до втрати притомності. Ця справа широко коментувалася, особливо в націоналістичних колах. Багато хто вважає її складовою загальної міграційної кризи в Європі.

Польські націоналісти

Польські націоналісти

Читайте також: «ЄС чинить тиск на східноєвропейські країни в справі мігрантів»

ONR — права організація, яке виводить своє коріння з парамілітарних організацій, що діяли в міжвоєнній Польщі.

 

Be the first to comment on "Італійські та польські націоналісти патрулюватимуть пляжі в муніципалітеті Ріміні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**