Італійські правоохоронці завдали потужного удару по одному з мафіозних кланів

Арешт мафіозіАрешт мафіозі

Італійські карабінери затримали 37 осіб під час великої операції проти римського клану Casamonica, який вважається мафіозною організацією. Затриманим було пред’явлено обвинувачення в незаконному обігу наркотиків та лихварстві.

Читайте також: «Помер головний бос сицилійської мафії»

Операція була проведена силами 250 поліцейських у Римі та в Калабрії. Один із заарештованих — нинішній керівник сім’ї Джузеппе Казамоніка. Нещодавно він залишив в’язницю, де відбував покарання — 10 років позбавлення волі.

Похорон голови клану

Похорон голови клану

Клан, який має довгу історію, — це одна з наймогутніших і найбільш впливових римських сімей, які займаються злочинною діяльністю. На думку слідчих, методи його діяльності подібні до тих, що використовуються найдавнішими італійськими мафіями.

Casamonica стала широко відома три роки тому, коли відбувся ефектний і широко засуджуваний похорон голови клану, труну якого везли в катафалку під музику з фільму «Хрещений батько», серед пелюсток троянд, які розкидали з вертольота.

Читайте також: «Завдано удару по вірменській мафії в Іспанії. Затримано 130 осіб»

Церемонія викликала обурення у Римі, а столичні сили правопорядку тоді звинуватили у бездіяльності та недооцінці події, яка була сприйнята як прояв сили та нахабства.

Обшук

Обшук

Be the first to comment on "Італійські правоохоронці завдали потужного удару по одному з мафіозних кланів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**