Італійське місто захопили банди нігерійських мігрантів

Кастель ВольтурноКастель Вольтурно

Колишнє приморське курортне місто Кастель Вольтурно (розташоване на північ від Неаполя), яке було переважно залишене мешканцями, захопили нігерійські банди, котрі займаються розповсюдженням наркотиків та сутенерством.

Читайте також: «МЗС Італії розкритикувало резолюцію по Криму ради регіону Венето»

Загальна чисельність населення міста — біля 30 тис. осіб, з яких приблизно 20 тис. становлять мігранти, повідомляє французький новинний журнал L’Obs.

Багато нігерійських жінок-мігрантів, які заробляють собі на життя проституцією, є неповнолітніми. Вони прогулюються вздовж вулиці Віа Домітіана, що розташована на березі моря, пропонуючи сексуальні послуги за суму від 5 до 15 євро.

Величезна кількість дрібних злочинів та насильства в місті призвела до того, що журналісти, які планують щось писати про Кастель Вольтурно, потребують поліцейського супроводу для власної безпеки.

L’Obs

L’Obs

Нинішній уряд Італії, який сподівається на своє переобрання 4 березня, виділив 21 млн євро для підвищення безпеки в таких містах, як Кастель Вольтурно, і пропонує програми для інтеграції мігрантів.

Читайте також: «Італія погрожує заблокувати прийняття бюджету ЄС через квоти на біженців»

Мер Кастель Вольтурно, Димитрі Руссо, заявив, що заходи уряду, ймовірно, не будуть достатніми для припинення зростання злочинності. Руссо заявив, що проблема полягає в тому, що місто має справу не з організованою традиційною мафією, а з багатьма дрібними бандами мігрантів.

Навіть жителі міста негритянського походження почали скаржитися на масову міграцію нелегалів. Місцевий мешканець Мартін прокоментував це так: «Ми живемо в покинутому місці, ми не можемо прийняти всіх цих людей, тому що у нас немає сил та засобів для їх виховання. Ми не в Африці, а в цивілізованій країні, і ці люди повинні бути освіченими».

Маттео Сальвіні

Маттео Сальвіні

Незрозуміло, скільки нелегальних мігрантів мешкає в Італії, хоча колишній прем’єр-міністр Сільвіо Берлусконі заявив, що їх число сягає 600 тис. Берлусконі пообіцяв депортувати щонайменше 600 тис. нелегалів, якщо його партія переможе на найближчих національних виборах. Його коаліційний партнер та лідер партії «Ліга Півночі» Маттео Сальвіні зробив аналогічну обіцянку.

Читайте також: «В Італії арештовано рахунки і вілли сина Азарова»

Нігерійські злочинці також опинилися в центрі уваги під час виборів через жорстоке вбивство 18-річної Памели Мастропетро, ​​яку замордували, а потім розчленували і залишили біля дороги у валізах, ймовірно, нігерійські наркоторговці.

Be the first to comment on "Італійське місто захопили банди нігерійських мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**