Ісламські бойовики планують обстріли російських кораблів у Босфорі

БосфорБосфор

Бойовики збиралися використати довгоствольну зброю або ракетні установки.

Читайте також: «Туреччина готова відвернутися від ЄС — Ердоган»

Близько 150 місць, де російські кораблі, що проходять через Босфор, максимально наближаються до берега, були взяті під охорону турецької поліцією у зв’язку з інформацією про можливі обстріли кораблів бойовиками Ісламської Держави, передає Haberler.

Турецькі спецслужби мають у своєму розпорядженні інформацію про те, що бойовики Ісламського Держави збираються завдати ударів по кораблям російського ВМФ, які слідують з чорноморських портів у Сирію і назад. Згідно з інформацією спецслужб, бойовики планували використати довгоствольну зброю або ракетні установки.

Босфор

Босфор на мапі

Читайте також: «Відповідати за ситуацію в Сирії повинна РФ — Німеччина»

Наразі під цілодобовою охороною поліції перебувають 146 місць по обох берегах протоки. Крім того, під час проходу через Босфор російські кораблі будуть прикривати два катери Берегової охорони Туреччини та поліцейські вертольоти.

Раніше повідомлялося, що в результаті обстрілу бойовиками терористичної організації Ісламська Держава міста Дейр аль-Зор було вбито 7 осіб.

Нагадаємо, Туреччина не дозволила групі депутатів німецького бундестагу відвідати солдатів, дислокованих на військово-повітряній базі «Інджирлік», де дислокуються німецькі військовослужбовці. Причиною цього кроку називалося надання німецькою владою статусу шукачів притулку турецьким військовослужбовцям, яких на батьківщині підозрюють у державній зраді.

Читайте також: «Німеччина вирішила відправити війська до Сирії»

Вояки Бундесверу

Вояки Бундесверу

Be the first to comment on "Ісламські бойовики планують обстріли російських кораблів у Босфорі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**