Ізраїль перешкоджає створенню палестинської держави

ПалестинаІзраїль блокує створення незалежної Палестини

Ізраїль має припинити будівництво поселень, перешкоджання розвитку Палестини, та захоплення земель, призначених для незалежної палестинської держави.

Читайте також: «В Умані хасиди стріляють в людей та палять будинки»

Про це наголошує проект звіту «квартету» з врегулювання арабо-ізраїльського конфлікту (США, Росія, ООН та Євросоюз).

У звіті зазначено, що політика Ізраїлю щодо палестинських території постійно згубно впливає на можливість реалізації проекту двох окремих держав для євреїв та арабів в регіоні.

«Це порушує питання щодо довгострокових намірів Ізраїлю, які супроводжують твердження деяких ізраїльських міністрів, що палестинська держава ніколи не існуватиме», — йдеться у проекті звіту.

конфлікт

Палестина на мапі Близького Сходу

За словами посланця ООН на Близькому Сході Миколая Младенова, остаточну версію звіту щодо ізраїльсько-палестинської проблеми можуть оприлюднити 1 липня.

Читайте також: «Ізраїль припиняє відносини з ЄС: камінь спотикання — Палестина»

У звіті зазначено, що Ізраїль захопив близько 70% так званої Зони С, що сама по собі становить до 60% окупованого Західного Берегу річки Йордан та включає більшість сільськогосподарських земель та природних ресурсів.

Близько 570 тис. ізраїльтян проживають в поселеннях, які вважаються незаконними з точки зору багатьох країн, йдеться в документі. Автори звіту закликають єврейську державу припинити політику загарбування територій, призначених для палестинців.

Ізраїль

Східний Єрусалим

Нагадаємо, палестинські араби вимагають створення власної незалежної держави на Західному березі Йордану, в східному Єрусалимі та в Секторі Газа. Останній раунд мирних переговорів між Ізраїлем та палестинським автономним урядом відбувся в квітні 2014 року.

Читайте також: «Ізраїль вважає, що генсек ООН заохочує тероризм»

 

 

Be the first to comment on "Ізраїль перешкоджає створенню палестинської держави"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**