Ізраїль збирається вислати десятки тисяч мігрантів. Європейські правозахисники мовчать

Демонстрація у Тель-АвівіДемонстрація у Тель-Авіві

Тисячі африканських мігрантів протестували у Тель-Авіві проти ізраїльського плану депортації. Згідно з ним, до 1 квітня мігранти повинні покинути Ізраїль. Якщо вони цього не зроблять, то їм загрожує ув’язнення.

Читайте також: «Ізраїль перешкоджає створенню палестинської держави»

В обмін на згоду на виїзд, уряд пропонує кожному іммігранту 3,5 тис. доларів і авіаквиток.

«Тюрма чи депортація, що б ви вибрали?», «Я зараз білий, ви мене депортуєте?», — було написано на банерах, які тримали протестувальники з обличчями, помальованими білою фарбою. «Депортація вбиває», «Ми не злочинці, ми біженці», — скандував натовп.

Демонстранти звернулися до влади Руанди, одного із найближчих африканських союзників Ізраїлю, з тим, щоб вона припинила співпрацю у цьому питанні з владою в Тель-Авіві.

Мапа Близького Сходу

Мапа Близького Сходу

Ізраїль стверджує, що це економічні мігранти. Біженці та їхні прихильники стурбовані тим, що повернення до Руанди або Уганди може їм загрожувати. Вони вказують, що мігранти не матимуть жодних прав у цих країнах і будуть змушені втекти через Судан або Лівію до Європи. Мігранти говорять, що не хочуть оселятися на постійно в Ізраїлі. Вони хочуть залишитися в цій країні як біженці, поки не стабілізується ситуація в країнах їхнього походження. Проте, як повідомляють ті, хто покинув Ізраїль, більшість мігрантів вирушає до Руанди.

Читайте також: «Євреї емігрують з Франції в Ізраїль»

В Ізраїлі перебувають біля 40 тис. мігрантів, котрі походять, в основному, з Еритреї та Судану, які говорять, що врятувалися від небезпеки. В обох країнах постійно порушуються права людини.

Ізраїль стверджує, що більшість біженців є економічними мігрантами. Він також заявляє, що мігранти перетворили південне передмістя Тель-Авіва в нетрі.

Східний Єрусалим

Східний Єрусалим

Критики плану депортації називають його неетичним і зазначають, що він завдає шкоди репутації Ізраїлю. Уряд стверджує, що він не має обов’язку приймати мігрантів.

Читайте також: «У Порошенка болить серце за Ізраїль»

Європейські борці за мультильтуралізм та лівацькі глашатаї еміграції африканців до Європи зберігають мовчанку щодо такого кричущого порушення прав людини.

 

Be the first to comment on "Ізраїль збирається вислати десятки тисяч мігрантів. Європейські правозахисники мовчать"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**