Ізраїль висунув звинувачення Ірландії через «антисемітський законопроект»

ІрландіяІрландія

Ізраїльське МЗС застерегло Ірландію, що прийняття «антисемітських приписів» щодо імпорту продукції з палестинських територій, окупованих Ізраїлем, матиме серйозні наслідки для ізраїльсько-ірландських відносин.

Читайте також: «Ізраїль припиняє відносини з ЄС: камінь спотикання — Палестина»

Йдеться про закон, який забороняє ввезення з Ізраїлю продукції, виробленої в районах, захоплених Ізраїлем після шестиденної війни 1967 року.

Міністерство закордонних справ Ізраїлю повідомило, що ірландському послу в цій країні Елісон Келлі було висловлено рішучий протест проти законопроекту, який був прийнятий у четвер до розгляду нижньою палатою ірландського парламенту.

«Послу було повідомлено, що лицемірство і антисемітський характер закону матимуть серйозні наслідки для ізраїльсько-ірландських відносин», — погрожує міністр закордонних справ Ізраїлю.

Східний Єрусалим

Східний Єрусалим

Читайте також: «Ізраїль може вислати 16 тис. африканських мігрантів на Захід»

«Було б краще, якби Ірландія зайнялася диктатурами і терористичними організаціями замість Ізраїлю, який є єдиною демократією на Близькому Сході», — патетично заявило ізраїльське Міністерство закордонних справ.

Закон застосовуватиметься до ізраїльських товарів зі Східного Єрусалиму, Західного берега і Голанських висот, тобто районів Йорданії та Сирії, окупованих Ізраїлем під час шестиденної війни.

Ірландський Законопроект був запропонований консервативною партією Fianna Fáil. Він передбачає заборону на «імпорт та продаж товарів, послуг та природних копалин, які виробляються, надаються та добуваються на окупованих територіях». Законопроект підтримала ліва партія Sinn Fein.

Нижня палата ірландського парламенту прийняла Закон 78 голосами проти 45.

Палестина

Палестина

Читайте також: «Британська опозиція: Ми дали Ізраїлю дозвіл на безкарність»

Якщо даний Закон набуде чинності, то за порушення заборони на ввезення продукції з територій, окупованих Ізраїлем, винуватцям загрожуватиме до п’яти років ув’язнення.

Be the first to comment on "Ізраїль висунув звинувачення Ірландії через «антисемітський законопроект»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**