Ізраїльський політик розповів про переваги єврейської раси

Мікі ЗоарМікі Зоар

«Єврейська раса є наймудрішою в світі. Саме тому ізраїльська громадська думка знає, що Бенджамін Нетаньяху не є корупціонером», — говорить Мікі Зоар, адвокат та парламентарій від партії Лікуд. На даний час в Ізраїлі проводяться три розслідування проти Нетаньяху, який підозрюється у хабарництві.

Читайте також: «Екс-голова «Мосаду»: Нетаньяху планував розбомбити Іран»

Мікі Зоар, член партії Бенджаміна Нетаньяху, в цей спосіб виправдовує високий рівень підтримки, який має прем’єр-міністр ізраїльського уряду, незважаючи на розслідування, що проводяться проти нього.

Як стверджує Зоар, єврейська раса є найрозумнішою в світі і має «найвищий людський капітал».

Політик стверджує, що, хоча засоби масової інформації налаштовані проти нинішнього прем’єр-міністра і заявляють, що в зв’язку з підозрами у хабарництві він не може бути керівником країни, це не переконало ізраїльське суспільство.

Бенджамін Нетаньяху

Бенджамін Нетаньяху

Читайте також: «Туреччина погрожує розірвати дипломатичні стосунки з Ізраїлем»

«Ви не можете обдурити євреїв, незалежно від того, що пишуть засоби масової інформації, — пояснює Зоар. — Ізраїльське суспільство є суспільством, що належить до єврейської раси, а єврейська раса має найвищий людський капітал. Вона є найрозумнішою, найбільш тямущою, так що вона знає, що прем’єр-міністр робить для своєї країни, і що він робить це якнайкраще».

Слова Зоара викликали реакцію політика партії «Об’єднаний арабський список» ізраїльського араба Ахмада Тібі. Його партія часто викликає скандали в ізраїльському суспільстві, оскільки відкрито підтримує палестинців у боротьбі з Ізраїлем.

Тібі опублікував в Твіттері фото Зоара з написом: «Офіційний чиновник в єврейській державі представляє расову теорію». І додав, що під час Голокосту німці трактували євреїв як «расу».

Ахмад Тібі

Ахмад Тібі

Зоар хоча спочатку заперечував, що він мав на увазі переваги єврейської раси, врешті-решт повторив свою думку: «Єврейський народ і єврейська раса мають найвищий людський капітал, який існує», — сказав він в інтерв’ю одній з телевізійних станцій.

Читайте також: «Головнокомандувач ліванської армії: Ми протистоятимемо ізраїльській агресії, не дивлячись на втрати»

«Що ми можемо тут сказати? Ми були поблагословлені Богом. Нам не треба соромитися, що єврейський народ є обраним народом. Наймудрішим, найбільш унікальний», — сказав Мікі Зоар, стверджуючи, що євреї за 70 років досягли більше, ніж інші народи за століття. «Завдяки цьому можна зрозуміти, чому ми отримуємо так багато Нобелівських премій», — резюмував політик.

Be the first to comment on "Ізраїльський політик розповів про переваги єврейської раси"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**