Євростат назвав регіони ЄС з найбільшим і найменшим безробіттям

ЄвростатЄвростат

За даними Євростату, найменше безробітних в Празі (Чехія), а найбільше — на острові Майотта (Франція) та в Сеуті (Іспанія).

Читайте також «Іран хоче отримати преференції у торгівлі з країнами ЄС»

У 2018 році рівень безробіття в регіонах Європейського Союзу становив від 1,3% до 35,1% Переважна більшість країн (понад 80%) на кінець 2018 року мала нижчий рівень безробіття, ніж у грудні 2017 року.

Найменше безробітних наприкінці 2018 року було в Чехії (1,3%) і німецькій Середній Франконії (1,8%). Четверте місце посіли три регіони з безробіттям на рівні 1,9% — німецькі Тюбінген, Оберпфальц і британська Кубрія.

Найвищий рівень безробіття на французькому острові Майотта (заморський департамент в Індійському океані). Високе безробіття зареєстроване в іспанській Сеуті (29,0%) та грецькій Західній Македонії (27%).

Брюссель

Брюссель

Читайте також «Євростат: Багато європейців не можуть дозволити собі поїздку під час відпустки»

З 280 регіонів, включених до списку Євростату в 71 регіоні рівень безробіття був нижчим за 3,5%. Середній показник ЄС, який становить 6,9%, зареєстровано у 20 регіонах у Німеччині, 15 — у Великій Британії, 9 — у Польщі, 7 — у Чехії, 5 — в Угорщині, 4 —у Нідерландах, 4 — в Австрії, 2 —у Бельгії, 2 — у Румунії та по 1 регіону в Болгарії, в Італії та Словаччині.

У 30 регіонах Європейського Союзу рівень безробіття становить принаймні 13,8%, або вдвічі більше від середнього по ЄС. До них відносяться 12 регіонів у Греції, 8 —в Іспанії та по 5 — у Франції та Італії.

Безробітні

Безробітні

Читайте також «ЄС протидіятиме можливому виходу Польщі з євро спільноти»

Минулого року середній рівень безробіття серед молоді віком від 15 до 24 років становив 15,2%. Однак і в цьому випадку спостерігаються великі відмінності між регіонами Європейського Союзу. Найнижчий рівень безробіття серед молоді — у Верхній Баварії, Німеччина (4,0%), у південно-західному регіоні Чехії (4,1%), в німецьких федеральних землях Штутгарт і Везер-Емс (по 4,3%) та у Центральній Богемії (5,0%).

Be the first to comment on "Євростат назвав регіони ЄС з найбільшим і найменшим безробіттям"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**