Євросоюз додав до санаційного списку ще кілька компаній, які будували кримський міст

КримКрим

Європейський Союз додав до санаційного списку шість компаній, що брали участь у будівництві мосту через Керченську протоку, яка з’єднала Крим з Росією. Співтовариство визнало, що дії цих компаній тягнуть за собою підрив і загрозу цілісності, суверенітету та незалежності України.

Читайте також: «У Криму публічно висміяли гімн Росії»

Усі активи в ЄС, що належать до цих фірм, заморожені; громадяни та організації ЄС не можуть надавати їм жодних коштів.

З опублікованого у вівторок розпорядження виникає, що йдеться про інститут «Гіпростоймост» з  Санкт-Петербурга, який розробив технічну документацію на переправу, а також компанію «Мостотрест» з Москви, яка виконує на ній роботи з технічного обслуговування. Власник другої компанії Аркадій Ротенберг вже знаходиться в чорному списку ЄС.

Крім того, до списку потрапила кримська верф «Залів Шіпярд», яка брала участь в будівництві нової залізничної колії, яка веде до мосту, «Строймонтаж» — генпідрядник моста, а «Строймонтаж Мост» — його дочірнє підприємство. Останні дві компанії також належать Ротенбергу.

ЄС

ЄС

Читайте також: «Google показує Крим трьома різними способами»

Обмеження також накладено на «ЗАТ ВАД» з Вологди, яке є головним підрядником шосе Таврида у Криму і дороги, що веде до керченського мосту і під’їзних шляхів до нього. Федеральна автострада Таврида, яка забезпечує доступ для транспорту на Крим через систему новозбудованих доріг, є основним шляхом, що з’єднується з Керченським мостом.

У зв’язку з цим рішенням загальна кількість суб’єктів, що підлягають санкціям з боку ЄС, зросла до 44. Крім того, ЄС в рамках обмежень ухвалив заборону на в’їзд і заморозив активи 155 особам.

Санкції, запроваджені за дії, які порушують або підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, були продовжені Європейським Союзом 12 березня. Вони будуть діяти принаймні до 15 вересня 2018 року.

Крим - це Україна

Крим — це Україна

Читайте також: «Невідомі патріоти підірвали опори лінії електропередач на Крим»

Крім цього, з боку ЄС вживаються також інші заходи, які включають економічні санкції проти окремих секторів російської економіки та санкції за незаконне приєднання Криму та Севастополя та обмежені цими територіями.

 

Be the first to comment on "Євросоюз додав до санаційного списку ще кілька компаній, які будували кримський міст"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**