Європейські праві об’єднуються

СофіяСофія

Представники правих політичних середовищ Європи створили спільну організацію, яка називається «Фортеця Європа». Організаційна зустріч відбулася у неділю в центрі столиці Болгарії Софії.

Читайте також «Чи продовжить Європа санкції проти Росії?»

Серед запрошених гостей були націоналісти з Польщі «Штурмовики» («Szturmowcy»), з Німеччини представники правого угрупування «Право» («Die Rechte»), з Франції — «Націоналісти» («Les Nationalistes»), а також рух «Угорський легіон» («Légió Hungária») з Угорщини і Народний і соціальний фронт з Чехії.

«Нашою головною метою є врятувати Європу від повного знищення — сказав Звєздомір Андронов, глава правого Болгарського національного союзу (БНС). Це націоналістичне угруповання було організатором зустрічі в Софії.

Емблема «Les Nationalistes»

Емблема «Les Nationalistes»

«Пріоритетом для нас є фізичне, культурне і духовне виживання наших народів і європейської цивілізації», — сказав Андронов в інтерв’ю болгарському телевізійному каналу bTV.

Читайте також «Правий Ренесанс у Європі та світі»

Проти зустрічі європейських правих в Софії протестувало Товариство євреїв в Болгарії «Шалом». Їх також проклинали Всесвітній єврейський конгрес і болгарська філія єврейської асоціації «Бінай Брит».

Be the first to comment on "Європейські праві об’єднуються"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**