Європейські націоналісти зібрались в Італії

Європейські націоналістиЄвропейські націоналісти

«Екстремісти — це ті, хто керував Європейським Союзом протягом останніх 20 років, — заявив віце-прем’єр-міністр Італії Маттео Сальвіні під час зустрічі з європейськими союзниками своєї партії «Ліга» у Мілані. За його словами, необхідно «звільнити Європу від незаконної окупації, організованої в Брюсселі багато років тому».

Читайте також «В Італії ліквідували циганський табір всупереч рішенню Європейського суду»

На П’яццо Дуомо перед міланським собором, де зібралися тисячі людей, прибули представники 11 суверенних політсил з країн Європейського Союзу, включаючи праву «Альтернативу для Німеччини» та французький «Національний фронт». Звучали гасла: «Здоровий глузд у Європі» та «Досить бюрократів, банкірів, поблажливості та човнів з мігрантами».

У виступі в рамках передвиборної кампанії до Європарламенту лідер «Ліги» звинуватив президента Європейської Комісії Жан-Клода Юнкера, канцлера Німеччини Ангелу Меркель та президента Франції Еммануеля Макрона в тому, що вони «зрадили Європу» і що вони побудували «Союз фінансів та неконтрольованої імміграції».

«На цій площі немає екстремістів, расистів чи фашистів. Тут немає ультраправих, але є політика здорового глузду, — сказав Маттео Сальвіні. — Екстремісти — це ті, хто 20 років керував Європейським Союзом».

Маттео Сальвіні, говорячи про необхідність захисту від неконтрольованої імміграції, підкреслив, що в іншому разі континенту буде загрожувати перетворення на «Єврабію», проти чого попереджала письменниця Оріана Фаллачі.

Мілан

Мілан

Політик запевнив, що якщо його партія здобуде достатньо голосів у Європарламенті, то він змінить міграційну політику в усьому ЄС. «На материк більше ніхто не потрапить», — додав він.

Читайте також «Шведські молоді соціал-демократи закликають «розчавити сіонізм»

Він також звернувся до Папи Римського Франциска, підкресливши, що заходи, вжиті нинішнім італійським урядом, привели до зменшення до нуля кількості мігрантів, що потонули у Середземному морі. За його словами, ці зусилля відповідають християнському духові.

Він також повідомив, що першим проектом «Ліги» з її союзниками в Європарламенті стане Хартія прав європейських народів. Він описав її так: «Замість абсолютизації грошей — право на працю, щастя і здоров’я».

«Ми маємо п’ять мільйонів бідних і двадцять мільйонів безробітних у Європі, але в Брюсселі нам пояснюють, що немає іншого рішення. Це схоже на Галілея, якому казали, що Земля плоска», — додав він.

Усі політики з європейських країн, які перебували на П’яццо Дуомо, висловили свою вдячність Маттео Сальвіні за його міграційну політику.

«Ми хочемо створити більш ефективну Європу, побудувати справжню європейську фортецю і захистити її, тому що ми є справжніми європейцями», — сказав німецький депутат від AfD Йорг Меутен.

Представляючи Австрійську партію свободи, Георг Майєр заявив, що «в Мілані присутні політики, які можуть змінити Європу». «Ми — реформатори, а не руйнівники Європи. Ми — майбутнє. Ми захищаємо демократію і поважаємо наших співгромадян, бо розуміємо потреби людей», — запевнив він.

Маттео Сальвіні

Маттео Сальвіні

З промовою також виступила лідер французького «Національного фронту» Марін Ле Пен: «Сьогодні наш обов’язок — писати разом майбутнє Європи. 26 травня розпочнеться революція здорового глузду, ми дамо владу націям. З нами Європа піднімає голову. Наш проект — це Європа вільних, суверенних держав, в якій поважатимуть їхню волю». Вона також зазначила, що імміграція загрожує безпеці європейських націй.

Читайте також «Італійське місто захопили банди нігерійських мігрантів»

Під час заходів у  Мілані також були присутні: Яак Медісон з Естонської консервативної народної партії, Борис Коллар — керівник партії «Ми — родина» зі Словаччини, і данський євродепутат Андерс Вістісен.

 

Be the first to comment on "Європейські націоналісти зібрались в Італії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**