Європарламент вимагає від Путіна вивести Чорноморський флот з Криму

83_main

index

Євродепутати також закликали продовжити санкції до повного виконання вимог.

У проекті резолюції від європейських консерваторів і реформістів в Європарламенті міститься вимога вивести збройні сили Росії з території України, включаючи підрозділи Чорноморського флоту в окупованому Криму. Резолюція Європарламенту щодо прав людини в Криму буде проголосована в четвер, 4 лютого.
«Європарламент закликає Росію вивести всі свої сили з України, включаючи схід України і Крим, включаючи підрозділи Чорноморського флоту, які, як стверджується, брали участь в нелегальній анексії Криму», — заявили європейські консерватори.
У документі також засуджується мілітаризація Кримського півострова і загрози Росії розмістити ядерну зброю в Криму, що є значною загрозою для регіональної, європейської та глобальної безпеки. Консерватори закликають Раду ЄС підготувати наступний пакет санкцій проти Росії у зв’язку з нелегальною анексією Криму, поки Росія не припинить порушення прав людини в Криму і мілітаризацію півострова. Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала президента РФ Путіна вплинути на бойовиків в Донбасі з метою політичного врегулювання війни на сході України. За її словами, ситуація із забезпеченням безпеки на Донбасі вимагає поліпшення, а міжнародним спостерігачам, яких часто блокують бойовики, необхідно надати доступ до всієї зони АТО.

Be the first to comment on "Європарламент вимагає від Путіна вивести Чорноморський флот з Криму"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**