Янукович переходить до тактики нападу

Віктор ЯнуковичВіктор Янукович

У четвер, 6 липня, сталися дві події із заочною участю Віктора Януковича. Спершу суд у справі про його державну зраду знову взяв паузу. Тепер до 12 липня. Йдеться про надання звинуваченому безкоштовного державного адвоката в кримінальному провадженні. Адже своїх захисників президент-утікач напередодні відкликав. І їх цього дня вже не було у залі суду. Натомість один з них – адвокат Віталій Сердюк у той час під Оболонським райсудом Києва повідомив журналістам ледь не сенсаційну новину.

Читайте також: «Політексперт: Нова влада значно небезпечніша за режим Віктора Януковича»

Виявляється, його підзахисний сам переходить у напад. Генеральній прокуратурі передано заяву Віктора Януковича про «державний переворот» в Україні у 2014 році. «Йдеться про умисні, чітко організовані дії, спрямовані на шкоду державі Україна, які полягають у насильницькому захопленні влади. Саме ці дії призвели, згідно заяви, до негативних подій у Криму і втрати територіальної цілісності. Наслідком цих дій стала ситуація, яку ми зараз маємо на Донбасі і взагалі в країні», – пояснив адвокат.

Він також оголосив, що його клієнт згадує панів Авакова, Кличка, Луценка, а також Наливайченка, Парубія, Пашинського, Турчинова, Тягнибока, Яценюка та інших осіб, «які причетні до відповідних подій». Журналісти звернули увагу, що у переліку нема нинішнього Президента України. За словами Віталія Сердюка, захист очікує реєстрації заяви Генпрокуратурою.

Адвокат Януковича - Віталій Сердюк

Адвокат Януковича — Віталій Сердюк

Читайте також: «Дональд Трамп найняв собі в помічники екс-радника Януковича»

Нагадаємо, що Оболонський райсуд Києва з 4 травня розглядав звинувачення Віктора Януковича, який переховується на Росії, у державній зраді — запрошення 1 березня 2014 року російських військ на територію України.

16 червня Оболонський райсуд Києва завершив підготовче засідання у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича, який зараз переховується у Російській Федерації. Зокрема, тоді захист екс-президента знову подав клопотання про виклик до суду генпрокурора Юрія Луценка та групи прокурорів. А 26 червня суд почав розгляд справи по суті.

Читайте також: «Нинішній олігархічний режим продовжує русифікаторську політику Партії регіонів»

Генпрокуратура України

Генпрокуратура України

Be the first to comment on "Янукович переходить до тактики нападу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**