Як нейтралізувати Медведчука. Швидко і недорого

ПутінПсевдоукраїнський вибір

Затримання Алли Александровської, по суті представниці Медведчука в Харкові, може стати початком повномасштабної боротьби з Медведчуком. Правда, якщо СБУ дійсно цього захоче і виконає кілька простих завдань.

Читайте також: «Суд зобов’язав ГПУ відкрити справу проти Медведчука»

 
Як затримувати одного сепара в 2-3 дні

Для того щоб реально почати боротися з Медведчуком, потрібно почати перекривати канали фінансування і перекривати чорний кеш. Давайте згадаємо, як рік тому відбувся обшук в газеті «Вєсті» і там, в сейфі, була знайдена величезна сума готівкою. Цього було б достатньо, щоб почати процес щодо закриття цієї газети, але справу була зам’ято. Головний редактор газети «Вєсті» благополучно створив новий проект і всі про все забули.

 
СБУ має всі можливості відслідковувати рух фінансових кур’єрів, не кажучи вже про безготівкові кошти. За ідеєю, після затримання Александровської ми повинні отримати серіал «Один сепаратист на 2-3 дні» або односерійний фільм — закриття всієї мережі Александровської, включаючи відео, де зображені сотні тисяч доларів фінансової допомоги РФ на створення сепаратистської мережі. Якщо цього не буде, значить, затримання Александровської — це жуйка, подібно арешту Нелі Штепи, яку через півроку засудять на 4-5 років, і випустять відповідно до закону Савченко (день в СІЗО за два дні у в’язниці).

запроданець

Кум Путіна

Читайте також: «Яценюка спіймали на плагіаті брошури Медведчука»

 
Закрити «Український вибір»

Мережа «Українського вибору», разом з уламками КПУ, не така вже й велика. І я сподіваюся, що більшість діячів відомі СБУ (громадськість так точно їх знає). Головне питання: чи беруть службісти гроші за своє мовчання? Більш того, так само, як свого часу була заборонена КПУ, можна призупинити реєстрацію «Українського вибору». Крім важливого морального або символічного значення це ускладнить роботу «гібридних» громадських організацій.

 
Посадити пару суддів

Показовою може бути чистка 5-6 суддів з обойми Портнова-Медведчука. Ніхто не заважає НАБУ взяти на хабарі кількох суддів. Відразу після цього посиплеться вся, і без того вже розпорошена, вертикаль.
Не боятися і перестати демонізувати Медведчука

БЮТ

Друг Тимошенко

І останнє. Наша велика проблема полягає в тому, що ми продовжуємо демонізувати Медведчука. Насправді він — маловпливова істота, роль якої штучно підтримується. Це колос на глиняних ногах. На них він має можливість раз в пару місяців, а то й рідше, зайти до Путіна. У нього образ сірого кардинала, ось тільки питання, при кому він сірий кардинал, якщо король його бачить так рідко.

Його вплив на суди, звичайно, зберігся, але, як вище сказано, з цим не так складно боротися. Медведчук — це ще не клоун, звичайно, але вже не той монстр, який міг тут робити майже все.

 

Читайте також: «Активісти запропонували обміняти Віктора Медведчука на Надію Савченко»

 

Be the first to comment on "Як нейтралізувати Медведчука. Швидко і недорого"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**