Якщо Україна не отримає безвіз, у ЄС будуть серйозні проблеми – Ган

єврочиновникЙоганнес Ган

Єврокомісар Йоганнес Ган каже, що у випадку, якщо Європейський Союз так і не надасть Україні безвізовий режим, ЄС матиме серйозні проблеми з підривом довіри до себе. Про це він сказав сьогодні, 25 листопада, в Брюсселі під час спілкування з кореспондентами.

Читайте також: «Оголошено термін, відколи українці зможуть їздити до ЄС без віз»

«Якщо ми не дотримаємося своєї обіцянки і Європейський Союз не надасть безвізовий режим для України, то ми матимемо серйозну проблему — втрату довіри до Євросоюзу. На сьогоднішній день влада ЄС визнає той факт, що Україна виконала всі необхідні передумови, які відділяли її від отримання безвізового режиму. Ми визнаємо це як і на політичному, так і на технічному рівні», — зауважив Європейський комісар.

ЄС

Євросоюз

Читайте також: «Єврокомісар: Брюссель не має «плану Б» в разі виходу Великої Британії з ЄС»

«Україна виконала понад 140 вимоги, які ми ставили перед її урядом. Найголовнішим, на мою думку, було впровадження системи електронного декларування, яка запрацювала без серйозних проблем», — наголосив Ган. В той самий час він зазначив, що президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер поставив надто амбіційну задачу. «Все що я можу сказати, так це те, що на сьогоднішній день у ЄС до цього немає політичної волі. Буде політична воля — технічні питання зі скасуванням віз не проблема», — наголосив він.

Читайте також: «Єврокомісія погрожує штрафами країнам, які відмовляються від біженців»

ЄС

«Україна виконала понад 140 вимоги, які ми ставили перед її урядом»

Be the first to comment on "Якщо Україна не отримає безвіз, у ЄС будуть серйозні проблеми – Ган"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**