Щур в супові обійшовся ресторану в 190 млн доларів

Щур в суповіЩур в супові

Популярна китайська мережа ресторанів втратила біля 190 млн доларів після того, як вагітна жінка знайшла в своєму супові мертвого пацюка.

Читайте також: «Китай збирається відмовитись від політики контролю за народжуваністю»

Фото здохлого пацюка та інформація про подію швидко поширилися в Інтернеті. Ціни на акції компанії різко впали. Протягом 5 днів Hotpot Xiabu Xiabu втратив 190 млн доларів за ринковою вартістю.

Наразі заклад харчування у провінції Шаньдун тимчасово призупинив свою роботу.

Як повідомляється, ресторан запропонував постраждалій особі 5000 юанів ($729) компенсації.

Журналіст місцевої новинної агенції Kankan News розмовляв з чоловіком постраждалої на ім’я Ма. Подружжя відхилило пропозицію компенсації, оскільки дружина вирішила пройти повну медичну перевірку, перш ніж прийняти рішення про суму відшкодування.

Вагітна жінка, яка 6 вересня відвідувала ресторан зі своєю сім’єю, знайшла мертвого пацюка під час їжі після того, як вже скуштувала страву.

Фото звареного щура швидко поширилося в китайській соціальній мережі Weibo

Фото звареного щура швидко поширилося в китайській соціальній мережі Weibo

Ма також стверджує, що один із співробітників дав пораду його дружині зробити аборт, якщо вона переймається здоров’ям майбутньої дитини, і запропонував їй для цього 20 тис. юанів.

Читайте також: «Китай розпочав втілення програми з дослідження зворотного боку Місяця»

Фото звареного щура швидко поширилося в китайській соціальній мережі Weibo, користувачі якої відреагували з гнівом і відразою.

11 вересня ціна акцій компанії опустилася на найнижчий рівень з жовтня минулого року. Станом на середу ринкова вартість ресторану поступово відновлюється.

«Xiabu Xiabu завжди був одним з моїх улюблених ресторанів, я думав, що вони також дуже чисті.  Я не можу повірити в це», — прокоментував один з інтернет-користувачів.

«Якщо щось трапиться з немовлям, як вони збираються це компенсувати? Чи життя варте всього лише 20 тис. юанів?», — запитав один.

Хотпот у ресторані

Хотпот у ресторані

Ресторан спочатку опублікував заяву, в якій заперечував порушення правил гігієни в закладі харчування, але потім видалив її.

Читайте також: «КНР збирається покарати Австралію за «антикитайські настрої»

Муніципалітет міста Вейфанг, в якому розташований ресторан Xiabu Xiabu, заявив, що проведе власне розслідування.

 

Be the first to comment on "Щур в супові обійшовся ресторану в 190 млн доларів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**