Щочетвертий американець вважає, що Папа Римський повинен піти у відставку

Папа Римський з колорадською стрічкою, отриманою з рук російського комуністаПапа Римський з колорадською стрічкою, отриманою з рук російського комуніста

26% американців вважають, що Папа Франциск повинен піти у відставку через сумніви щодо його поведінки у зв’язку з педофільськими скандалами в Церкві, — згідно з опитуванням, проведеним YouGov та The Economist.

Читайте також: «Про Папу без купюр…»

Відставки Папи, у зв’язку зі справою кардинала Теодора МакКарріка, вимагає архієпископ Карло Марія Вігано, який стверджує, що повідомляв Папі про поведінку МакКарріка.

МакКаррік, колишній архієпископ Вашингтону, округ Колумбія, пішов у відставку в липні, після появи численних звинувачень, що він приставав до молодих чоловіків, які хочуть стати священиками. Папа Франциск прийняв відставку і порадив йому «зосередитися на молитві та покаянні».

Франциск та Кіріл

Франциск та Кіріл

«У цьому вельми драматичному моменті для Вселенської церкви Папа Франциск  повинен визнати свої помилки і, дотримуючись оголошеного принципу нульової толерантності, мусить бути прикладом для кардиналів і єпископів, які приховували справи МакКарріка і попрощатися з ними усіма», — написав кардинал Вігнано в заяві.

Читайте також: «Папа Римський стверджує, що Біблія закликає приймати мігрантів»

На питання: «Як ви думаєте, чи Папа Франциск повинен чи не повинен піти у відставку в зв’язку з тим, як Католицька церква діяла щодо священиків, котрі сексуально розбещували дітей?» 26% учасників опитування YouGov і The Economist відповіли, що Папа повинен піти у відставку. На думку 35% — не повинен, і 39% не знають, як він мусить повести себе.

Респондентів не питали про їхнє віросповідання (католики в США становлять 23% жителів країни).

Читайте також: «Політкоректний понтифік: Папа Франциск закликав європейські країни значно покращити прийом мігрантів»

Дослідження проводилося серед групи, яка налічує 1500 дорослих мешканців США між 2 і 4 вересня. Похибка становить 3% пункти.

Be the first to comment on "Щочетвертий американець вважає, що Папа Римський повинен піти у відставку"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**