Щоразу більше мігрантів з Африки та Азії дістається до Албанії

АлбаніяАлбанія

Останнім часом спостерігається швидке зростання кількості іммігрантів з Азії та Африки, які досягають Албанії. З початку року до травня албанські прикордонники затримали понад 2300 осіб, які незаконно перейшли кордон. За той же самий період минулого року було арештовано 162 людини.

Читайте також: «Польські археологи відкопали місто, якому 2000 років»

Таким чином контрабандисти створили на Балканах новий міграційний маршрут, який пролягає з Албанії через Чорногорію, Боснію та Герцеговину до Хорватії.

Албанські прикордонники підкреслюють, що число людей, які незаконно перетинають кордони цієї країни, не настільки велике, порівняно з припливом мігрантів до Європи через Балкани в 2015 році, але викликає занепокоєння різке зростання цього явища.

Влада Албанії вже звернулася за допомогою до Австрії. Вона також хоче зміцнити кордон з Грецією, оскільки через нього відбувається підвищений приплив мігрантів до цієї країни через сухопутний відтинок кордону з Туреччиною.

Читайте також: «Вишеградська група, а також Австрія, Словенія і Хорватія — за розширення ЄС»

У 2015 році сотні тисяч мігрантів потрапили через Грецію, Македонію, Сербію до Угорщини, а звідти до інших країн Європейського Союзу. Згодом цей шлях був остаточно закритий.

Мапа Албанії

Мапа Албанії

Be the first to comment on "Щоразу більше мігрантів з Африки та Азії дістається до Албанії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**