Шукали загиблий літак, а знайшли затонулі кораблі XIX ст.

Знайдений корабельЗнайдений корабель

Протягом чотирьох років тривають пошуки літака «Малайзійських авіаліній», який летів з Куала-Лумпура до Пекіна. На сьогоднішній день ці пошуки не принесли результатів, однак, як повідомляє ВВС, було знайдено предмети, надзвичайно цінні з історичної точки зору.

Читайте також: «На енергоблоці Хмельницької АЕС сталася аварія»

Розшук зниклого літака триває з 8 березня 2014 року. Було оглянуто понад 120 000 квадратних кілометрів дна Індійського океану, де машина, ймовірно, зазнала катастрофи.

Проте дотепер літак не був знайдений. Австралійське бюро з безпеки транспорту проінформувало про інші знахідки. Рятувальникам вдалося знайти два залишки невідомих торгових суден.

Кораблі знаходяться приблизно в 2300 кілометрах від західного узбережжя Австралії. Відстань між ними — 36 км. Вони лежать на глибині 3700 і 3900 метрів. Обидва судна зберігаються у відносно хорошому стані.

«Магдала»

«Магдала»

Читайте також: «Чому Туреччина збила російський літак?»

Працівники Shipwreck Galleries of the Western Australian Museum вважають, що це залишки кораблів XIX ст. — один дерев’яний, інший — металевий.

Кораблі, ймовірно, транспортували вугілля. Одним з них може бути «У. Гордон» («W. Gordon») або «Магдала» («Magdala»). Перший загинув у 1877 році під час рейсу з Шотландії до Австралії, на його борту було 10 членів екіпажу. «Магдала» пропала в 1882 році під час рейсу з Уельсу до Індонезії.

Читайте також: «Науковці досліджують, чи можливі подорожі у часі»

Другим кораблем може бути «Коорінга» («Kooringa»), який затонув в 1894 році або «Озеро Онтаріо» («Lake Ontario»), котрий зазнав катастрофи в 1897 році або «Західний хребет» («The West Ridge»), з яким було втрачено зв’язок у 1883 році.

«Коорінга»

«Коорінга»

Be the first to comment on "Шукали загиблий літак, а знайшли затонулі кораблі XIX ст."

Leave a comment

Your email address will not be published.

**