Швейцарський політик, який невдало згадав про Аушвіц, мусив подати у відставку

ШвейцаріяШвейцарія

Джонас Фрікер із Швейцарської партії «Зелені» порівняв свиней, яких транспортують до бійні з євреями, яких перевозили до концентраційних таборів. Через обурення з боку частини інших парламентаріїв політик оголосив про свою відставку.

Читайте також: «Швейцарія відмовилася вибачатися за зближення свого винищувача з російським літаком»

Джонас Фрікер виступив у швейцарській Раді Націй. «Депортовані нацистами до концтабору Аушвіц мали хоч якісь шанси на виживання. Свині приречені на певну смерть», — сказав політик від партії «Зелені».

Обговорення стосувалося гуманного ставлення до тварин, які призначені на забій. Пізніше швейцарський політик пояснив, що він вжив такого порівняння, тому що побачив документ, який описує умови перевезення тварин до бійні.

Женева

Женева

Слова політика викликали в Швейцарії незадоволення серед тих, хто в усьому готовий побачити політичну крамолу. Було подано запит про відкликання парламентаря. Через кілька днів Фрікер опублікував заяву про те, що подає у відставку. Політик вибачився за використання «образливого та жахливого порівняння».

Читайте також: «Спека в Європі — дуже виразний сигнал щодо кліматичних змін»

У відкритому листі він написав, що «Голокост був злочином, який не можна ні з чим порівнювати. Ці слова були образливими та невдалими. Складення мандату є найсильнішим сигналом, який я можу дати», — написав він.

Рішення політика було з ентузіазмом схвалене іншими депутатами, включно з членами його партії.

Be the first to comment on "Швейцарський політик, який невдало згадав про Аушвіц, мусив подати у відставку"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**