Швейцарська поліція не зазначатиме національності підозрюваних, бо «це їх дискримінує»

Швейцарська поліціяШвейцарська поліція

Поліція Цюріха припинить повідомляти в пресі про національність осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів, оскільки ця практика є «дискримінаційною та невідповідною».

Читайте також: «З усіх країн найбільш масштабну військову підтримку Україні надали США»

Член Ради Цюріху та голова департаменту міської безпеки Ричард Вольф запропонував змінити практику, яку застосовує поліція та був підтриманий центристськими та лівацькими фракціями.

«Регулярне повідомлення про національність у поліційних звітах є дискримінаційним, оскільки мається на увазі, що національність правопорушника може пояснити факт злочину», — сказано в повідомленні департаменту.

Швейцарія

Швейцарія

За словами представників департаменту, зазначення національності підозрюваного приховує  справжні причини злочинної діяльності, якими є «бідність, брак освіти, маргіналізація, вживання наркотиків та інші чинники, що сприяють вчиненню злочинів».

Читайте також: «Швейцарія відмовилася вибачатися за зближення свого винищувача з російським літаком»

Департамент відкинув заклики ЗМІ до більшої прозорості у питанні національності підозрюваних у злочинах.

Крім того, згідно з заявою, «через зазначення національності підозрюваного у читачів та слухачів засобів масової інформації складається враження, що кількість злочинів, скоєних іноземцями, є більшою, ніж це є насправді».

Відтепер цюріхська поліція називатиме національність лише у тих випадках, коли підозрюваний перебуває в розшуку. Проте, якщо журналісти звернуться до поліції з питанням про національність злочинця вона не зможе її приховувати.

Читайте також: «Швейцарський політик, який невдало згадав про Аушвіц, мусив подати у відставку»

Женева

Женева

Be the first to comment on "Швейцарська поліція не зазначатиме національності підозрюваних, бо «це їх дискримінує»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**