Шведські молоді соціал-демократи закликають «розчавити сіонізм»

Шведський прапорШведський прапор

Голова молодіжної організації у м. Мальме правлячої у Швеції Соціал-демократичної робітничої партії захистила своїх підопічних, які під час першотравневого маршу співали антисіоністську пісню.

Читайте також «Євреї емігрують з Франції в Ізраїль»

«Не можна вважати антисіонізм антисемітизмом і ставити між ними знак рівності», — сказала в інтерв’ю SVT Електра Верверідіс, новообрана голова одного з підрозділів SSU — молодіжної організації шведських соціал-демократів.

«Цю пісню співали члени робітничого руху в попередні століття. Мова йде про політичну позицію проти окупації Палестини, а не проти Ізраїлю і євреїв», — додала вона.

Йдеться про пісню, в якій приспівом є слова «Живи довго Палестино та розчави сіонізм!».

Емблема SSU

Емблема SSU

Читайте також «Чи є націоналізм ліками від глобалізму?»

У середу виконання цієї пісні під час першотравневого параду розкритикував голова Шведського комітету проти антисемітизму Сванте Вейлер.

«Ідея про те, що державу Ізраїль необхідно знищити, є антисемітською ідеєю», — сказав Вейлер в інтерв’ю SVT.

Раніше голова шведської молодіжної організації Філіп Ботстрьом вибачився за поведінку своїх представників з Мальме. «Ми дистанціюємося від усіх форм антисемітизму», — підкреслив він та пообіцяв, що в майбутньому соціал-демократична молодь не співатиме цю пісню.

Читайте також «Як Рокфеллери «препрограмували» жінок»

Між тим, Верверідіс стверджує, що Ботстрем «плутає різні речі» та додає, що в пісні йдеться лише про окупацію Палестини Ізраїлем.

 

 

Be the first to comment on "Шведські молоді соціал-демократи закликають «розчавити сіонізм»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**