Шведи викинуть до Балтійського моря тисячі літрів попкорну

БалтикаБалтика

Шведська влада вирішила викинути до Балтійського моря тисячу літрів попкорну у рамках проведення рятувальних навчань на випадок екологічної загрози.

Читайте також: «Росія прагне утримати Швецію поза межами НАТО»

Шведи хочуть перевірити, наскільки ефективно вони зможуть відреагувати на виток нафти в акваторії Балтійського моря. Для цього було вирішено викинути 40 000 літрів… попкорну в море. За словами представника місцевого самоврядування Ларса Перссона, попкорн є екологічно чистим і чудово імітує нафтову пляму, яка утримується на поверхні води. Саме тому було вирішено використовувати його як замінник шкідливих речовин.

Balex Deltra 2018

Balex Deltra 2018

Міжнародні навчання на Балтиці Balex Deltra 2018 розпочнуться наступного тижня у шведських територіальних водах. Згідно з інформацією, представленою Ларсом Перссоном, спроби дати собі раду з можливим витоком нафти будуть здійснюватися на узбережжі Швеції. 40 000 літрів попкорну буде розкидано аварійними службами країни на балтійському узбережжі. На збирання попкорну вони матимуть рівно 36 годин.

Читайте також: «У Швеції в’язні займаються сільським господарством»

Відомо, що у навчанні Balex Deltra 2018 візьмуть участь представники 32 країн. У цілому буде задіяно 500 людей, 20 суден, літаки та вертольоти. Представниця шведської берегової охорони Тереза ​​Ларсон підкреслила, що її країна зацікавлена ​​в залученні багатьох держав. «Нафтові плями поширюються у світовому океані без огляду на кордони, тому міжнародне співробітництво в екологічній сфері надзвичайно важливе», — зазначила вона.

Стокгольм

Стокгольм

 

Be the first to comment on "Шведи викинуть до Балтійського моря тисячі літрів попкорну"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**