Чеченські злочинні угруповання у Німеччині стають дедалі небезпечнішими

Німецька поліціяНімецька поліція

У Німеччині спостерігається значне збільшення злочинів, які здійснюють організовані чеченські угруповання. Про це пише Frankfurter Allgemeine Zeitung на основі інформації, отриманої від Федерального кримінального відомства (BKA).

Читайте також: «Американці проводять навчання з евакуації із Південної Кореї»

Чеченські злочинці перестали виступати в ролі надавачів послуг для інших організованих злочинних груп і протягом останніх кількох років самостійно «працюють» у ФРН. За даними FAZ, вони перестали бути звичайними найманцями, яких могли наймати інші злочинні групи. Вони почали самостійно працювати, перебираючи на себе контроль над незаконним обігом наркотиків, пограбуваннями, крадіжками та підробками.

Frankfurter Allgemeine Zeitung

Frankfurter Allgemeine Zeitung

Читайте також: «ЄС протидіятиме можливому виходу Польщі з євроспільноти»

Цю інформацію підтвердив директором BKA Міхаель Нагель. «На нашу думку, організовані злочинні угруповання з Чечні перебрали на себе значну частину ринку торгівлі наркотиками в Берліні», — каже Нагель, додавши, що німецькі служби зараз слідкують за 250 особами з Чечні та Північного Кавказу, які підозрюються в участі в організованих злочинних угрупуваннях у Німеччині.

Читайте також: «Німецька газета: Не переоцінюйте вплив Росії»

Згідно з інформацією Федерального кримінального управління, члени чеченських угруповань, що діють в Німеччині, мають тісні особисті контакти та фінансові зв’язки з президентом Чеченської республіки в складі РФ Рамзаном Кадировим.

Рамзан Кадиров

Рамзан Кадиров

Be the first to comment on "Чеченські злочинні угруповання у Німеччині стають дедалі небезпечнішими"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**