Чехія розблокувала голосування щодо ратифікації угоди Україна-ЄС

images

images

Чехія розблокувала голосування щодо ратифікації угоди Україна-ЄС

Дане питання включене до порядку денного. У четвер, 17 вересня, Палата депутатів чеського парламенту має намір голосувати за ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Голосування має відбутися після 18:00 17 вересня. Раніше ратифікацію, яка повинна була відбутися ще в травні, заблокували чеські комуністи. Відтоді чеський парламент не включав до порядку денного питання про ратифікацію угоди з Україною, хоча угоди з Грузією та Молдовою були ратифіковані Чехією набагато раніше.

Верхня палата парламенту Чехії ратифікувала договір з Україною ще в грудні 2014 року. Як повідомлялося, Чехія залишалася однією з країн ЄС, які затягували процес ратифікації угоди про асоціацію. На даний момент повністю завершили процес ратифікації угоди з Україною 22 з 28 країн: Болгарія, Велика Британія, Угорщина, Данія, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Польща, Румунія, Словаччина, Фінляндія, Хорватія, Швеція, Естонія, Іспанія, Німеччина, Словенія, Австрія, Франція і сама Україна.

Загалом не починали процес ратифікації Греція та Кіпр. Експерти пов’язують це з тим, що саме в цих країнах одне з найбільших російських лобі в Європі.

Be the first to comment on "Чехія розблокувала голосування щодо ратифікації угоди Україна-ЄС"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**