Через Brexit знизилася привабливість Британії як ринку праці для іноземців

ЛондонЛондон

Велика Британія змістилася з другого на п’яте місце у світовому рейтингу найбільш привабливих для роботи країн. Фахівці не сумніваються, що причиною є  Brexit.

Читайте також: «Дональд Туск назвав британський план Brexit «чистою ілюзією»

Згідно з дослідженням The Boston Consulting Group (BCG), в даний час для закордонних працівників більший інтерес становлять Німеччина, Сполучені Штати, Канада і Австралія, а не Сполучене Королівство.

Що стосується тих країн, для яких Велика Британія залишається найкращим ринком праці, то в першій п’ятірці перебувають англомовні країни Британської Співдружності: Ямайка, Барбадос, Тринідад і Тобаго, Гана і Нігерія.

Зменшення популярності Великої Британії особливо помітне серед жителів європейських країн, Об’єднаних Арабських Еміратів і Китаю.

Brexit

Brexit

Читайте також: «Чому британці проголосували за Brexit?»

Більш того, дедалі більше мешканців Британських островів виявляють бажання працювати за кордоном. Число британських громадян, які прагнуть знайти роботу в інших країнах, збільшилася до 60%, що є одним з найвищих показників у світі.

«Велика Британія стала менш привабливою для працівників з-за кордону. У той же час значно збільшилося бажання британців працювати за межами своєї країни. Поєднання цих двох тенденцій є величезним викликом для Сполученого Королівства з точки зору утримання кваліфікованих працівників», — зазначає цитований «Metro» Нік Соут з Boston Consulting Group.

Читайте також: «Британці хочуть другого референдуму щодо Brexit»

Опитування було виконане BCG та сервісом The Network на основі анкетування, проведеного серед 366 139 працівників та осіб, які шукають роботу в 197 країнах.

Brexit є найяскравішою подією в процесі фрагментації Європи

Brexit є найяскравішою подією в процесі фрагментації Європи

 

Be the first to comment on "Через Brexit знизилася привабливість Британії як ринку праці для іноземців"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**