Через санкції Росія втратила мільярди доларів

СанкціїСанкції

За оцінками Міністерства економіки РФ, у 2018 році Росія втратила приблизно 6,3 млрд дол. США через санкції та торговельні обмеження, введені проти неї іншими країнами. Найбільші втрати — 2,4 млрд дол. — спричинили санкції, накладені ЄС.

Читайте також: «Stratfor: Росія відвертається від Заходу і створює мережу альянсів»

Дані Міністерства процитувала у вівторок газета «Комерсант». Загальний збиток у розмірі 6,3 млрд дол. є результатом торговельних санкцій, антидемпінгових мит та антидемпінгових заходів з боку інших країн.

Вартість санкцій, введених Міністерством економіки США, оцінюється у 1,2 млрд дол. Третє місце в цьому списку посіла Україна: збитки від її санкцій становлять 775 млн дол.

Геополітична шахівниця

Геополітична шахівниця

Російська металургійна промисловість виявилася найбільш постраждалою від торговельних обмежень. У цій галуззі втрати оцінюються в майже 4 млрд дол. Збитки підприємств сільського господарства дорівнюють 1,1 млрд дол., хімічних підприємств — 641 млн дол., автомобільної промисловості — 306 млн дол.

Читайте також: «Росія розміщує в Калінінградській області ракети «Іскандер»

Ці дані прокоментував в ефірі радіостанції «Ехо Москви» директор Інституту стратегічного аналізу компанії FBK Ігорь Ніколаєв. На його думку, оцінки Міністерства економіки РФ далекі від реальних втрат, яких російська економіка зазнала в результаті санкцій. На його думку, ці втрати сягають десятків мільярдів доларів.

Міністерство економіки РФ зазначило, що на даний час обмеження на товари з Росії діють в 62 країнах світу. Окрім західних країн, це Білорусь, Бразилія, Китай, Індія, Туреччина та В’єтнам.

«Стоп Путін»

«Стоп Путін»

Читайте також: «Литовські спецслужби затримали підозрюваних у шпигунстві на користь Росії»

Європейський Союз ввів санкції проти РФ в 2014 році; у відповідь Росія запровадила ембарго на багато харчових продуктів, що експортуються країнами Євросоюзу. Останніми днями ЗМІ в Росії повідомляли, що Федеральна митна служба запропонувала поширити ембарго на такі продукти, як маслини, соки, джеми, а також консерви, м’ясо та рибу.

 

 

Be the first to comment on "Через санкції Росія втратила мільярди доларів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**