Через ослаблення рубля з вулиць російських міст зникають таблички з курсами валют

Під час кожної великої фінансової кризи в Росії обмінний курс валют змінювався щогодиниПід час кожної великої фінансової кризи в Росії обмінний курс валют змінювався щогодини

Президент Росії Путін підписав зміни до закону, які забороняють пунктам обміну валют та банкам виставляти на вулиці таблички з валютними курсами.

Читайте також: «Польська економіка тримається на українських заробітчанах»

До цього часу таблички з курсами обміну валют були постійним елементом міського ландшафту в Росії. Їх виставляв кожен пункт обміну валют та банк для заохочення клієнтів до валютообмінних операцій.

Однак Путін, підписавши зміни в законі, заборонив виставляння таких табличок на вулиці.

Читайте також: «Офіційний курс російського рубля побив новий анти рекорд»

Російський рубль може послабитись

Російський рубль може послабитись

Офіційною причиною введення нових правил є «боротьба з незаконними пунктами обміну валют». У той же час Центральному банку Росії було надано повноваження вирішувати, як банки та інші фінансові установи зможуть інформувати населення про валютообмнінні послуги, які вони надають, — повідомляє Радіо «Вільна Європа».

Телеканал «Белсат» зазначає, що російська влада «добре знає, що рубль може ослабитись». Як він підкреслює, було заборонено виставляти таблички, «щоб не дратувати громадянин стрибками вартості долара».

Читайте також: «Китайські банки почали виводити гроші з Росії»

«Під час кожної великої фінансової кризи валютообмінний курс змінювався щогодини і навіть кожні п’ятнадцять хвилин і таким чином прості росіяни знали, що з економікою відбувається щось погане», — читаємо далі.

 

Be the first to comment on "Через ослаблення рубля з вулиць російських міст зникають таблички з курсами валют"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**