Через найбільше від 1982 року стихійне лихо в Японії загинуло майже 200 осіб

Японські рятувальникиЯпонські рятувальники

Кількість загиблих від штормів, повеней і зсувів в Західній Японії перевищила 200 осіб. Багато тіл ще не знайдено. Кілька сотень тисяч домашніх господарств вже тиждень не мають питної води.

Читайте також: «Цього року Японія прийняла трьох мігрантів»

Понад 70 000 солдатів, поліцейських та пожежників шукають постраждалих від стихії людей. Команди витягують трупи і відновлюють пошкоджені мережі водопостачання та водовідведення. Температура в регіоні перевищує 30 градусів за Цельсієм, що спричиняє швидке розкладання відходів, що переносяться водою.

«Ми не можемо мити руки, ми не можемо злити воду в туалетах», — скаржиться місцевий житель Курашікі Reuters. Після чотиригодинного чекання в черзі по воду йому вдалося отримати лише кілька десятків літрів. Ремонтним командам важко знайти місця прориву трубопроводів, що подовжує час їх відновлення.

Токіо

Токіо

Уряд створив центр кризового менеджменту в кабінеті прем’єр-міністра Сінзо Абе. Глава уряду наголосив на «пріоритеті збереження життя людей та необхідності відправлення команд рятувальників». Зафіксовано 204 смертей, десятки людей вважаються зниклими безвісти.

Читайте також: «Японія направила Росії протест через Курили»

До катаклізму — найбільшої природної катастрофи в Японії з 1982 року (тоді в результаті повені, викликаної проливними дощами, в префектурі Нагасакі загинуло 299 людей, а в префектурі Кумамото 23) — призвели сильні дощі, що не припиняються від минулого четверга. Японська влада попереджає про можливість штормів.

Сінзо Абе

Сінзо Абе

Be the first to comment on "Через найбільше від 1982 року стихійне лихо в Японії загинуло майже 200 осіб"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**