Чергова американсько-російська зустріч з приводу конфлікту на Донбасі відбудеться у Сербії

БелградБелград

Як повідомляє сербський інтернет-портал balkaninsight.com, представник США в справах України Курт Волкер і посланник президента Росії Владіміра Путіна Владислав Сурков знову зустрінуться в Белграді.

Читайте також: «Трамп: Є ймовірність дуже серйозного конфлікту з КНДР»

«Сербія займає нейтральну позицію в цьому конфлікті», — розповів аналітик із зовнішньої політики та журналіст сербської газети «Політика» Боско Яксіч про конфлікт в Україні.

Він додав, що хоча відомо, що Сербія близька до Москви, вона також поважає територіальний суверенітет та цілісність України.

Яксіч відомий тим, що підняв питання про зростання російського впливу в Сербії, і нещодавно попередив, що Росія стала надзвичайно «нервовою» після двох зовнішньополітичних невдач в Балканському регіоні — в Чорногорії та Македонії.

Курт Волкер

Курт Волкер

Інший політолог, Драгомер Анджелковіч, відомий своєю проросійською позицією, зазначив, що Сербія була обрана місцем зустрічі, тому що це прийнятно для обох сторін.

Читайте також: «Представник США зі справ України Волкер: Росія повинна вивести свої сили, перш ніж миротворці ООН вступлять до Донбасу»

За словами Анджелковіча, хоча Сербія не має жодної конкретної ролі посередника в Україні, вона є прийнятним місцем для Росії та США.

Російський телеканал Sputnik повідомив, що у листопаді Волкер та Сурков зустрінуться в Белграді для обговорення можливого розміщення миротворчих сил ООН в східній частині України, і таким чином буде відновлено мирний процес, який застопорився.

На Донбасі

На Донбасі

Представники США та Росії вже зустрічалися в Белграді 9 жовтня. Як сказав міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич, «вибір Белграда став свідченням зміни і покращення зовнішньополітичного становища Сербії».

Читайте також: «Трамп розглядає можливість озброєння України»

Be the first to comment on "Чергова американсько-російська зустріч з приводу конфлікту на Донбасі відбудеться у Сербії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**