Цього року Японія прийняла трьох мігрантів

ТокіоТокіо

У першій половині 2017 року міграційні установи Японії отримали 8561 заяв на одержання притулку. Проте статус біженця було надано лише трьом особам.

Читайте також: «Японія направила Росії протест через Курили»

Дані про кількість заяв про надання притулку в першому півріччі японський уряд оприлюднив 3 жовтня.

У порівнянні з першою половиною 2016 року, кількість прийнятих мігрантів зменшилася на одну людину. За перше півріччя минулого року Японія надала статус біженців чотирьом особам. Проте рік тому було отримано значно менше заяв про надання притулку (5011).

Хоча Японія бореться з демографічними проблемами, а населення старіє швидкими темпами, ця країна неохоче приймає іммігрантів і біженців, які могли б забезпечити для японської економіки відсутню робочу силу, — зазначає The Independent.

Мапа Японії

Мапа Японії

Читайте також: «Суперечка навколо Курильських островів»

Прихильники нинішньої японської імміграційної політики пояснюють, що така кількість біженців пояснюється змінами в імміграційному законодавстві, які було запроваджено у 2010 році. Відтоді кожен шукач притулку отримує дозвіл на роботу після закінчення шести місяців з дня подачі заяви і може працювати в Японії до її розгляду.

У результаті, як пояснюють японські чиновники, багато людей претендують на статус біженця, хоча не мають для цього жодних підстав — просто для того, щоб мати можливість легально працювати в Японії.

Читайте також: «Японія має намір провести з РФ переговори щодо повернення Курил»

Японки

Японки

Be the first to comment on "Цього року Японія прийняла трьох мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**