Ципрас: Референдум не означає роз’єднання з Європою

index

Прем’єр Греції пообіцяв реформи в обмін на списання або реструктуризацію боргу та покриття всіх фінансових потреб країни.

Референдум в Греції і його результати не означають роз’єднання країни з Європою. Про це заявив прем’єр-міністр країни Алексіс Ципрас, виступаючи в Європарламенті 8 липня.

Він додав, що референдум проводився в умовах «безпрецедентного тиску».

Ципрас заявив, що референдум дав йому повноваження знайти економічно стійке і соціально справедливе вирішення кризи в країні і що його уряд продовжуватиме курс реформ.

Його пропозиція до кредиторів включає ці реформи, засновані на поділі боргового тягаря Греції, а також покриття всіх фінансових потреб країни і «потужну інвестиційну програму», необхідну, щоб перемогти безробіття і стимулювати підприємницьку діяльність.

Нагадаємо, раніше президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що доля Греції в єврозоні вирішиться 12 липня — на позачерговому саміті Євросоюзу. «Грецький уряд максимум у четвер, 9 липня, детально представить свої пропозиції щодо всеосяжних і конкретних реформ для оцінки трьох інститутів, які потім будуть представлені Єврогрупі», — сказав Туск.

Неможливість досягти угоди може призвести до банкрутства Греції і неспроможності банківської системи, наголосив він.

За словами грецьких джерел, проблеми з готівкою в країні можуть початися через 2–3 дні, а в банкоматах готівки, скоріше за все, не вистачатиме вже завтра.

Be the first to comment on "Ципрас: Референдум не означає роз’єднання з Європою"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**