Фінляндія погрожує депортувати російську сім’ю в Україну через паспорти, видані в Криму

КримКрим

Подружжя Наталії Кушнаренко та Міхаіла Бєрєжного отримали російські паспорти в Криму, але вони живуть у Фінляндії. Фінська влада погрожує родині депортацією в Україну, повідомляє Yle.

Читайте також: «Європарламент вимагає від Путіна вивести Чорноморський флот з Криму»

Уряд Фінляндії підкреслив, що громадянам не дозволяється одержувати візи за російськими паспортами, виданими на півострові.

Як повідомляє «РІА Новості», сім’я прибула до Фінляндії у вересні 2017 року за туристичними візами, отриманими в Генеральному консульстві Фінляндії в Санкт-Петербурзі. Минулого вересня вони подали документи на отримання дозволу на проживання на підставі зареєстрованої компанії у Фінляндії. Пізніше вони одержали відповідь від влади Фінляндії, де їм було відмовлено у визнанні паспорту, виданого у Криму.

Читайте також: «Невідомі патріоти підірвали опори лінії електропередач на Крим»

Інформаційне агентство «РБК» цитує прес-секретаря російського посольства Наталію Вежлівцеву, яка заявила, що посольство «уважно стежить за ситуацією навколо російської сім’ї Кушнаренко-Бєрєжного з Фінляндії». «Російські громадяни просили не розкривати жодних конкретних деталей дій, що виконуватимуся в цій ситуації», — підкреслив Вежлівцева.

Фінляндія

Фінляндія

Be the first to comment on "Фінляндія погрожує депортувати російську сім’ю в Україну через паспорти, видані в Криму"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**