ФСБ проводить обшуки в «Роскосмосі»

ОбшукОбшук

Російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) провела обшуки в компаніях, що належать до групи «Роскосмосу», — заявив «Комерсант». Згідно з даними газети, ці заходи пов’язані з кримінальною справою про державну зраду.

Читайте також: «Скандальний суддя Чернушенко виявився офіцером ФСБ»

Співробітники ФСБ провели обшуки в офісах співробітників Центрального науково-дослідного інституту машинобудування (ЦНДІМаш) і офісі директора з досліджень і аналізу компанії ОРКК (Об’єднана ракетно-космічна корпорація) Дмітрія Райсона, звідки вони забрали документи.

«Комерсант» зазначив, що поточне розслідування стосується державної зради в зв’язку з витоком на Захід даних про російську роботу над надзвуковою зброєю.

«Роскосмос»

«Роскосмос»

ФСБ перевіряє, чи пов’язані працівники компаній з навмисною передачею зарубіжним спецслужбам даних про російські надзвукові проекти. Ці дані були засекречені. ФСБ вжила заходів щодо близько 10 осіб і перевіряє, чи не співпрацювали вони із західними спецслужбами, — повідомляє Gazeta.ru.

Читайте також: «Спецназ ФСБ і ГРУ прибув до Донецька винищувати непокірних бойовиків»

Як пише «Комерсант», посилаючись на свої джерела, ФСБ підозрює, що виток даних відбувся з ЦНДІМаш. Цей інститут, розташований у Корольові під Москвою, підлягає концернові «Роскосмос» і є його головним науковим закладом. Інститут тісно співпрацює з концерном «Тактичне ракетне озброєння», що спеціалізується на надзвукових оборонних проектах.

Читайте також: «ФСБ намагалася викрасти з України свого колишнього співробітника — СБУ»

Прес-служба «Роскосмосу» підтвердила інформацію про обшуки. Керівник концерну Дмітрій Рогозін оголосив про максимальну співпрацю.

місто Корольов

місто Корольов

Be the first to comment on "ФСБ проводить обшуки в «Роскосмосі»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**