Французького шахрая, який видавав себе за жертву терористів, приговорили до тюремного ув’язнення

Єнн Абдельхамід МохамадіЄнн Абдельхамід Мохамаді

Менеджер ресторану, який видавав себе за одну з жертв терористичних актів, які трапилися у Парижі в 2015 році, був засуджений до в’язниці. Чоловік планував одержати фінансову вигоду.

Читайте також: «Терористи стратили «найкращого на планеті» конструктора бомб»

Єнн Абдельхамід Мохамаді брехав, що перебував у ресторані Casa Nostra, коли нападники відкрили вогонь, забивши біля будівлі п’ятеро осіб.

Раніше Мохамаді був засуджений за продаж відео, знятого під час нападу, британській газеті «Daily Mail» за 43 тис. євро (йому дали шість місяців ув’язнення та наклали штраф). Тепер суд засудив його на рік позбавлення волі за спробу шахрайства.

Теракти у Франції

Теракти у Франції

Мохамаді намагався отримати компенсацію з Фонду жертв теракту. Однак Фонд поставив під сумнів його історію і встановив, що 13 листопада 2015 року цей чоловік не був у жодному з місць, на які напали терористи.

Читайте також: «США визнали Росію спонсором світового тероризму»

У результаті терористичних атак загинули 130 осіб, понад 350 отримали поранення. Мохамаді не потрапив до жодного з цих списків. Прокурори заявили, що його вимоги були мотивовані потенційною фінансовою вигодою.

«Daily Mail»

«Daily Mail»

Be the first to comment on "Французького шахрая, який видавав себе за жертву терористів, приговорили до тюремного ув’язнення"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**