Французький репер викликав обурення своєю піснею «Повішати білих»

Сучасний ПарижСучасний Париж

Нік Конрад, маловідомий французький репер африканського походження, викликав у Франції обурення своєю піснею під назвою «Повішати білих», відеоролик до якої зображує білого чоловіка, якого катують, а потім розстрілюють і вішають на дереві.

Читайте також: «Північній Африці загрожує наплив терористів з Ісламської Держави» 

Відеоролик, який на своєму профілі у Facebook розмістив контроверсійний чорношкірий комік Діудонн Мбала Мбала, було переглянуто тисячі разів, перш ніж YouTube вилучив його з Інтернету.

Репер співає: «Я ходжу до ясел і збираю білих дітей. Я хапаю їх швидко і вішаю їхніх батьків, розриваю їх на шматки, щоб розважити чорних дітей будь-якого віку, великих і малих. Я міцно їх б’ю, чесно кажучи, що смердить смертю, коли бризкає кров».

На відеоролику показано білого чоловіка, якого катують репер і його помічник.

Читайте також: «Африка — найбідніший і найнебезпечніший регіон планети» 

Жерар Колломб

Жерар Колломб

Глава Міністерства внутрішніх справ Франції Жерар Колломб засудив пісню на Twitter, після того, як представники французьких правих висловили своє обурення нею. Колломб також висловив сподівання, що за цю справу візьметься французький суд.

В інтерв’ю RTL Бруно Ретайлльє, представник правого крила республіканців, називав пісню «закликом до вбивства». «Цього не можна допускати. Є речі, які не можна толерувати, оскільки це підбурює расову ненависть, це провокація злочину», — сказав він.

Відеоролик також засудив представник уряду Бенджамін Гріво.

Прокуратура Парижа вже розпочала провадження щодо цієї справи. Конрад, ймовірно, почує звинувачення в підбурюванні расової ненависті.

Читайте також: «Африканські мігранти штурмували кордон іспанського ексклава, є жертви» 

У своєму профілі на Twitter Конрад, який має камерунське походження і якого, як він пише, надихає американський хіп-хоп, написав про свою скандальну пісеньку, що це його «перший короткий фільм».

 

Be the first to comment on "Французький репер викликав обурення своєю піснею «Повішати білих»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**