Французи розчаровані Макроном

Еммануель МакронЕммануель Макрон

Лише 27% французів задоволені діяльністю президента країни Еммануеля Макрона. Це найнижчий показник від того часу, коли біля двох років тому він був обраний на найвищу посаду у Франції.

Читайте також «Французький «Національний фронт» випередив за популярністю партію президента Макрона»

Про це йдеться в останньому опитуванні, результати якого були опубліковані в суботу.

Вищезазначене опитування було проведено 17-18 квітня Інститутом дослідження громадської думки у репрезентативній групі з 1057 осіб у віці 18 років і старше. Похибка була встановлена на рівні від 1,5% до 3%.

Париж

Париж

Повне задоволення президентством Макрона висловили лише 5% респондентів, тоді як 20% він розчарував, а 40% — дуже сильно розчарував. Як бачимо, заклики глави держави до загальнонаціональної акції з відновлення зруйнованого вогнем собору Паризької Богоматері не мали жодного позитивного впливу на його рейтинг.

Читайте також «Макрон робить вигляд, що він уже не ліберал»

Найнижчою від 2017 року є також оцінка суспільством діяльності прем’єр-міністра Едуарда Філіпа, яка впала до 29%. Популярність міністра внутрішніх справ Крістофа Кастанера, безпосередньо відповідального за жорстоке придушення правоохоронцями демонстрацій «жовтих жилетів», від березня знизилася на 5% до 27%.

 

Be the first to comment on "Французи розчаровані Макроном"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**